search

Dovolená v Durrës/Drač

Apartmány v duchu moderního designu

Už znáte nazpaměť perly jižní Evropy a vaše srdce vás vede k nevšednímu poznání? Vsaďte na velkolepou dovolenou v Albánii ve městě Drač. Působivé místo najdete pouhých 30 kilometrů na západ od Tirany. Druhé největší město země a velkolepý přístav východního pobřeží Jaderského moře leží na samém kraji Dračské zátoky. Podlehněte krásám Drače, který byl v letech 1914 – 1920 hlavním městem Albánie. Nejstarší město státu vás ochromí svými poklady a zajistí blahodárnou rekreaci u moře. Osloví vás bouřlivá minulost města, které založili řečtí osadníci již roku 627 př. n. l. Dnes je Drač oblíbeným dovolenkovým resortem. Lodní linky jsou protkány mezi Bari, Anconou a Brindisi. Cestujte dle libosti!

Prázdninové domy v Albánii

Už se vám omrzela tradiční rekreace u moře? Vyzkoušejte dovolenou v Albánii, kde budete zcela omámeni přírodními úkazy, dlouhými plážemi a bujarou historií. Skvělé místo pro zasloužený odpočinek přinášejí komfortní letní domy Drače. Vklouzněte do světa žhavého slunce, nebesky modrého Jaderského moře a nasávejte příjemnou atmosféru.

  • S NOVASOL se podíváte do všech významných letovisek, které ukrývají dechberoucí památky historie a přírody. Objednejte si pohodlné prázdninové chaty s výhledem na moře a prožívejte každou minutu štěstí na maximum.

Letní domy Albánie se vám vryjí pod kůži!

Podlehněte ideálnímu středomořskému podnebí s horkými léty, které slibuje parádní prázdninové radovánky. Starobylost nejde městu upřít. Setkáte se s mnohými kontrasty historie. Osloví vás Římský amfiteátr z přelomu 1. - 2. století či byzantský kostelík s četnými mozaikami. Bývalý palác krále Ahmeda Zogu a Skanderbegova socha stojí za povšimnutí. Podívejte se na historické klenoty města v čele s knihovnou a kulturním centrem Aleksander Moisiu. Potěšte se divadelní scénou a loutkovým divadlem, filharmonií či Archeologickým a Etnografickým muzeem. Magický výhled na pobřeží a opevnění dopřává maják na kopci. Relaxujte na plážích s jemným pískem a večer se pobavte v rekreačních domech Albánie.