search

Ubytování v Durres

Rekreační domy v Albánii – Durres

Poznejte Durres

Durres je jedním z nejznámějších letovisek v Albánii. Je to neustále rostoucí město a každoročně zvětšující se počet turistů potvrzuje, že se změny pohybují správným směrem. Durres je také jedno z nejstarších měst v Albánii a druhé největší v zemi. Kombinuje dva prvky: pláže a památky albánské historie. Tato kombinace vám dává skvělý recept na nezapomenutelnou dovolenou.

Rekreační domy

V městečku Durres máme velký výběr prázdninových apartmánů přímo pro vás. Nabídka společnosti NOVASOL je alternativou na přeplněné a hlučné hotely, kde je těžké najít ticho a soukromí. Naše objekty to zaručují. Apartmány a prázdninové vily v Albánii jsou samostatné jednotky, kde můžete odpočívat v komfortních podmínkách.

Ubytování s vlastním stravováním v Albánii

Všechny naše rekreační domy v Albánii jsou plně vybaveny veškerým potřebným nábytkem a spotřebiči. Rekreační domy naší nabídky se nacházejí v centru, v blízkosti pláží i na okraji města. K dispozici je také možnost pobytu se psem nebo kočkou.

Pláže Durres

Durres je známý pro pláže, které jsou dlouhé a písečné. Nachází se ve vodách Jaderského moře, které je skvělé pro relaxaci s dětmi, protože vstup do vody je vzhledem k mělké vodě krásně přístupný. Moře je velmi čisté a průzračné. Pokud chcete plavat nebo odpočívat v klidnějším prostředí, jděte mimo centrum města. Rozhodnutím strávit dovolenou v některém z našich prázdninových objektů v Albánii budete mít také možnost vychutnávat si řadu vodních aktivit. Moře je bohaté na ryby a mořský život. Využijte také plavbu spojenou s potápěním na otevřeném moři. Nejoblíbenější pláže v okolí města Durres jsou: Golem, Mali Robit, Kavaja Rock, Lalzit.

Turistické atrakce

Vzhledem k historii je Durres plný památek z dávných dob. Existuje mnoho nových atrakcí a turistické infrastruktury, které se skládají z barů, restaurací, nočních klubů a mnoha dalších atrakcí. Dovolená v Albánii s vlastním stravováním v našich objektech ve městě Durres je fantastická příležitost prozkoumat místa, jako jsou:

Hrad - pochází z 5. století. Je obklopen silnou stěnou, která byla ve středověku přestavěna.

Římský amfiteátr - největší svého druhu na celém poloostrově. Vznikla ve druhém století a dnes je jednou z největších turistických atrakcí.

Archeologické muzeum - největší v Albánii s bohatou sbírkou artefaktů z dávného Řeck, Říma.

Benátská věž - dobře zachovalá obranná struktura ze 16. století.

Další zajímavé informace o Albánii a víc důvodů proč navštívit tuto zemi najdete zde.