Rekreační domy v Albánii

Krásná Dovolená v Albánii

Albánie je překrásný přímořský stát ležící na Balkánském poloostrově mající k dispozici mnoho letních letovisek u Jaderského moře. Mnoho lidí již léta jezdí na dovolenou do Durrës, ale v posledních letech se tato destinace stává velmi oblíbenou prázdninovou destinací. Najdete zde dlouhé čisté pisčité pláže vhodné pro rodiny s dětmi. Překrásnou přírodu a mnoho historických památek.

Rekreační domy a apartmány v Albánii
  • Pronajměte si online naše kompletně vybavené a zařízené rekreační domy v Albánii.

Ubytování v Albánii

Všechny naše rekreační domy v Albánii jsou all inclusive, takže máte spotřebu energií, ložní prádlo a závěrečný úklid zajištěné. Objednete si ubytování v Albánii přímo u moře a užijte si krásnou slunečnou dovolenou v letovisku Drač.

Díky své poloze je lokalita velmi vhodná pro rodiny s dětmi. Ve městě najdete i mnoho historických památek a na letiště to není daleko. Hlavní město Tirana se nachází od města Dürres pouhých 33 km a i zde se s námi můžete ubytovat, pokud sem jedete například na nějaký meeting. Mezi další destinace, které nabízíme u moře je ubytování v Saranda (nebo-li Sarandë).

Rekreační domy a apartmány v Albánii

Ubytování v soukromí v Albánii

Toto letovisko se nachází na jihu Albánie, a pokud byste si chtěli udělat výlet do Řecka, určitě to odtud nebudete mít příliš daleko. Pokud si chcete udělat výlet pouze do okolí, určitě navštivte antické město Butrint, které je dnes pod ochranou UNESCO.

Mladí lidé, kteří žijí rádi nočním životem určitě ocení, že je v našem portfoliu i město Vlorë (často také nazýváno jako Vlora). Přes den si můžete užívat pohodu a vodní sporty na pláži a večer se vydat na párty do víru města. Dovolená v Saranda ale určitě nemusí být nutně pouze u moře někde na pláži. Pokud jste milovníci rybaření, určitě Vás potěší naše nabídka ubytování u Ohridského jezera. Lovit zde můžete pstruhy, Kapry i úhoře a také odtud můžete podniknout výlet do sousední Makedonie, anebo i do Řecka.

Rekreační domy a apartmány v Albánii

Dovolená v Albánii

Středomořský stát v jihovýchodní Evropě leží na Balkánském poloostrově. Dovolená v Albánii přináší perfektní možnosti letní rekreace. Dlouhé písčité pláže tvoří úžasné podmínky pro rodiny s dětmi a seniory. Stát sousedící s Černou Horou, Kosovem, Makedonií a Řeckem je sice nejchudším v Evropě, vše však vynahradí jeho přírodní památky a rekreační byty v Tiraně

Západní část Albánie je omývána Jaderským mořem, jihozápadní kus země naopak Jónským mořem. Itálie je vzdálena 77 kilometrů a odděluje ji Otranský průliv. Hlavní město Tirana představuje finanční a kulturní srdce. Země je členem OSN, NATO, OBSE, Rady Evropy i Unie Středomoří. Parlamentní republika má bujnou historii sahající do antiky.

Rekreační domy a apartmány v Albánii

Ukořistěte nejlepší apartmány v Albánii

Cestovní ruch neustále vzrůstá. Potenciál se neustále vylepšuje. Díky příjemnému klimatu Jaderského a Jónského moře, je albánské pobřeží atraktivní. Jeho délka je 420 kilometrů. Snad každý zná Drače, riviéru mezi Vlorou a Sarandou. Zde naleznete snové restaurace, pláže, bary, hotely, pizzerie, kavárny a noční kluby.

V Beratu nebudete ochuzeni o historický závan dob dávno zapomenutých, hrad, muzeum, úžasnou architekturu a možnosti raftingu. Albánie se stává populárním státem pro rekreaci. Snaží se vylepšovat kvalitu pláží a služeb cestovního ruchu na maximum. V Drači najdete pláž i amfiteátr. Vlora nabízí ohromné podmínky pro plavání, sportovní aktivity a lenošení u moře. Také přístav stojí za zmínku. Pláž v Sarandě působí soukromím a pohodlím. Elbasan potěší děti a rodiče aqvaparkem, ale i hradem a pěknými historickými budovami. Neváhejte nad ubytováním ve Vlorě.

Rekreační domy a apartmány v Albánii

Parádní ubytování v soukromí v Albánii

Hlavní město Tirana zaujme velkým Skanderbegovým náměstím a sochou, mešitou Edhem Beyova ze 17. století poskytující útočiště věřícím až od roku 1990. Hodinová věž, katedrála, budovy ministerstev a národní muzeum, mauzoleum, kulturní akce i univerzita stojí za prohlídku.

Skadar leží 13 kilometrů od hranic s Černou Horou a uchvátí blízkou pevností Rosafa a Skadarským jezerem. Kostely, mešity, široké pěkné ulice, železniční trať i pohledy na protékající řeku Drin zanechají v člověku silný zážitek. 

V zemi najdete spoustu přírodních unikátů. Turistické vyžití se soustřeďuje v Národní parku Valbonë či Llogara, Pogradeckém a Ohridském jezeře. V Thethu se nachází nádherný vodopád. V Dhërmi báječné pláže s mořskými želvami. Pláž Himarë nezklame příznivce klidu a romantiky. Vychutnejte si výtečné pivo v Püke a relaxujte v rekreačních domech v letovisku Drač. Tato země je jako stvořená pro poznání přírodních, kulturních a cestovatelských zážitků.