search

Dovolená v Belgii

Pohodlné ubytování Belgie

Rekreační domy v Belgii jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán v Belgii bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Belgie je turistickým cílem již řadu let. V poslední době, hlavně po vstupu České republiky do Evropské unie, by se asi těžko Belgie bude jistě to, kolik toho máme společného.

Dovolená v Belgii

Dovolená a ubytování v Belgii

Belgie je sice malá, ale mimořádně zajímavá země s bohatou historií i moderním způsobem života. Plně zařízený rekreační dům ve Flandrech nebo apartmán v Bruselu a okolí Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační dům v Belgii z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a rekreační dům ve vlámském Brabantu nebo byt v Lucembursku se tak může stát i zajímavou inspirací.

Dovolená v Belgii

 

Kde se nacházejí rekreační domy v Belgii?

Rekreační domy NOVASOL najdete na celém území Belgie, především v blízkosti turistických atrakcí. V nabídce jsou rekreační domy u Severního moře, v Bruselu či v Antverpách.

Jaké mají rekreační domy v Belgii vybavení?

Všechny belgické rekreační objekty NOVASOL slouží k běžnému obývání, disponují proto kompletním vybavením od pohodlných lůžek v ložnici přes zařízenou kuchyň až po sociální zařízení. Interiéry, použité materiály, nábytek či přístroje se samozřejmě liší v závislosti na stáří, velikosti, typu a cenové úrovni domu. Další rozdíly se objevují ve venkovním vybavení (zahrada, garáž, bazén, dětské hřiště atd.).

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě v Belgii?

Záleží na tom, ve kterém ročním období se do Belgie, která patří k nejvyhledávanějším destinacím, chystáte. Největší zájem je o pobyty v průběhu letních prázdnin – pokud chcete mít největší výběr rekreačních objektů, neváhejte a objednávejte již na podzim předcházejícího roku.

Jak probíhá předání rekreačního domu v Belgii k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu v Belgii nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).