Honem do stylových apartmánů

V Bruselu se pobavíte ve dne v noci jako celebrity!

Už se těšíte na svou rekreaci v Evropě? Pořád jste se ještě nerozhodli, kam vyrazit? Máme pro vás tip! Vzhůru na dovolenou do Belgie! Vezměte to pěkně od podlahy a ukořistěte nejvýhodnější ceny ubytování v soukromí Bruselu. Jakmile spatříte impozantní drahokamy architektury a moderní tep tohoto města, oči vás budou přecházet. Využijte cenově příjemných nabídek od NOVASOL a rezervujte si útulné rekreační domy poblíž nejslavnějších dominant města. Zavítejte do historického jádra, ale nezapomeňte na nákupní rej, prohlídku muzeí, galerií, přívětivé posezení v kavárnách a procházku po nádherných zahradách. Po celodenním putování oceníte pohodlí apartmánů s úžasnou vyhlídkou.

Dovolená v Belgii, pobyt ve Valonsku

Hlavní město Belgie a sídlo NATO a mnoha institucí Evropské unie stojí rozhodně za návštěvu. Podle pověsti bylo město založeno kolem roku 580 sv. Guegerichem. Klíčovou dominantou je náměstí Grand Place s gotickou radnicí a sochou sv. Michaela. Od roku 1998 je toto místo na seznamu světového dědictví UNESCO. Inspirativním symbolem Bruselu je Manneken-Pis, čůrající chlapeček. Vaše kroky povedou ke královskému paláci, katedrále sv. Michaela archanděla a svaté Guduly, Bruselskému parku, bazilice Sacré-Coeur, Atomiu, Mini Europe, paláci Stoclet anebo k hlavnímu městskému domu architekta Victora Horty.

Okuste pohodlí chalup Belgie

Pokud jedete do Bruselu za dobrodružstvím a nočním životem, dejte se směrem k Marolles. Tato čtvrť je synonymem zábavy, výborného jídla a všestrannosti. Na Place du Jeu de Balle si nakoupíte na bleším trhu a ochutnáte zlatavý mok v mnoha typických pivnicích. Rodinnou rekreaci osloví procházka čtvrtí Ixelles. Najdete zde zrcadlové bludiště, park, secesní domy a Palais de la Folle Chanson. V parku des Expositions se tyčí Atomium, molekula vytvořená pro světovou výstavu EXPO 1958. Také Mini Europe slibuje velikou zábavu, 350 napodobenin slavných staveb Evropy v měřítku 1:25 vás zcela uchvátí. Nechte se strhnou lidmi zaplněnými bulváry a kupte si něco pěkného na památku. Ubytování Belgie od NOVASOL, to je trefa do černého.

Dovolená v Belgii

Atomium, symbol světové výstavy z roku 1958 a poválečného průmyslového boomu, má pro Brusel stejný význam jako Eiffelova věž pro Paříž, Palác admirality pro Leningrad, Kreml pro Moskvu a Hradčany pro Prahu. Je vidět zdaleka, vítá cestující dopravních letadel i automobilisty na dálnici. Představuje 165miliardkrát zvětšený model molekuly železa a tvoří ho devět navzájem propojených koulí o průměru osmnácti metrů, z nichž šest je přístupných veřejnosti. Poblíž Atomia se nachází Mini Europe se zmenšeninami známých staveb. Pronajměte si některý z našich apartmánů v Belgii a navštivte místní skvosty.