Rekreační domy v Bruselu

Mrkněte na bohatou nabídku prázdninových pronájmů

Brusel – dovolená v srdci Belgie

Rádi cestujete po Evropě a poznáváte její dominanty historie? Sbalte si kufry a rezervujte si prázdninové domy Bruselu ještě dnes! NOVASOL pro vás připravila unikátní nabídku dovolené v Belgii! Pokud stále tápete, do kterého města nejdříve vyrazit, rozhodněte se pro hlavní metropoli této země i Evropské unie. Budete naprosto okouzleni! Připravte se na velkou dávku historického poznání, společenského, kulturního a sportovního života. Nejlepší apartmány se nacházejí v blízké vzdálenosti drahokamů architektury. Toulejte se malebnými uličkami, ochutnejte výborná piva, kávu i zmrzlinu a večer spočiňte v komfortních pronájmech od NOVASOL, které nepostrádají saunu, vířivku anebo krb.

Prázdninové domy v Belgii, pobyt Valonsko

Halvní město Belgie je bilingvní, což se dočtete na mnoha cedulích. Nejenže zde najdete nesčetné kulturní cennosti, ale i společnost vyrábějící pneumatiky Michelin. Sídlo Evropského parlamentu a Evropské komise je protkáno zelení, klenoty architektury, muzei, galeriemi, divadly, půvabnými kavárničkami, obchodními částmi i stylovými restauracemi. Nákupní horečku Bruselu prožijete na velkolepých bulvárech, luxusních nákupních třídách a v nočních podnicích. Na Grote Markt neboli Grand Place, pravoúhlém náměstí, najdete 33 zdobených cechovních domů, radnici a Maison du Roi, kde má svůj domov Městské muzeum. Radnice je zdobena sochou sv. Michaela, patrona Bruselu.

Vyzývavým cenám ubytování Belgie neodoláte

z 15. století, pivovarnický či řeznický dům. Právě na tomto náměstí se každý rok v srpnu objeví květinový koberec z živých květů. Nesmíte zapomenout na Manneken-Pis, čůrajícího chlapečka, nejznámější atrakci města. Podívejte se na Place de la Bourse, Place des Martyrs a Place de Ste-Catherine, katedrálu St-Michel, Parc de Bruxelles či Mont des arts. Objednejte si chalupy v Belgii a poznejte impozantní Brusel na vlastní oči. Ve čtvrti Marolles vládne noční život a secesní domy jsou v Ixelles. Nakonec si to namiřte k Atomiu a dopřejte si večer podle svých nejtajnějších představ.

Dovolená v Belgii

Atomium, symbol světové výstavy z roku 1958 a poválečného průmyslového boomu, má pro Brusel stejný význam jako Eiffelova věž pro Paříž, Palác admirality pro Leningrad, Kreml pro Moskvu a Hradčany pro Prahu. Je vidět zdaleka, vítá cestující dopravních letadel i automobilisty na dálnici. Představuje 165miliardkrát zvětšený model molekuly železa a tvoří ho devět navzájem propojených koulí o průměru osmnácti metrů, z nichž šest je přístupných veřejnosti. Poblíž Atomia se nachází Mini Europe se zmenšeninami známých staveb. Pronajměte si některý z našich apartmánů v Belgii a navštivte místní skvosty.