search

Pronájem domů v Hasselt

Hasselt – úžasná dovolená ve Vlámsku

Máte chuť na dovolenou v Belgii se vším všudy? Prahnete po poznání historických drahokamů, sportovních zážitcích a procházkách po vznešené přírodě? Vydejte se do rekreačních domů Hasselt od NOVASOL a máte před sebou příjemné okamžiky strávené s rodinou a přáteli. Tato země na západě Evropy slibuje mnohem více, než se může zdát.

Víte, co je na dovolené v Belgii to nejlepší? Lze ji podniknout celoročně a nikdy nebudete zklamaní. Také není příliš vzdálená, a tak odpadají náročné chvíle spojené s únavným cestováním. Ukořistěte výborné ceny letních domů anebo chalup, které se nacházejí ve Vlámsku. Právě zde se setkáte s ojedinělou historií, která jde cítit na každém kroku.

Půvabné letní domy nezklamou

Vsaďte na relaxaci v nádherném Vlámsku, které je pýchou Belgie a oddejte se radovánkám, které nabízejí všechny regiony provincie, Antverpy, Limburk, Východní Flandry, Vlámský Brabant a Západní Flandry. Zamiřte také do překrásného města Hasselt, jež je dominantou regionu Limburk a najdete ho mezi Kempen a Haspengrouw.

Tyto dvě známé oblasti patří euroregionu Máza-Rýn, proto se těšte na přívětivé okamžiky v přírodě. Tímto klenotem protéká řeka Demer a prochází tudy Albertův kanál. Žije zde na 75 000 obyvatel. Město bylo založeno v 7. Století na Helbeeku, přítoku řeky Demer. Hasselt je vzdálený asi 75 kilometrů od Bruselu, nezapomeňte tedy na návštěvu hlavního města!

Relaxace v chalupách Belgie

Zavítejte do historicky bohatého města a spatříte náměstí Grote Markt, samozřejmě Sint-Quintinuskathedraal neboli katedrálu sv. Kvintina. Vše kroky povedou do opatství Herkenrode a také do Japonské zahrady. Národní muzeum jevenou, tradiční jalovcové pálenky, nabízí rovněž velmi působivý a zábavný zážitek.

Hasselt je klíčovým dopravním srdcem, dostanete se z něj hravě vlakem, autem či autobusem do Lutychu, Genku, Bruselu, Lovaně i Antverp. Kolem města se nachází bažinatá oblast s lesy, rašeliništi, pastvinami a vřesovišti, Kempen. Haspengouw je rájem vápencových hornin a pěkných míst pro výlety. Objednejte si chaty Belgie a vyrazte touto dechberoucí krajinou třeba na kole se svým zvířecím miláčkem!