search

Pronájem domů v Knokke

Delikatesní dovolená v Belgii na pláži v Knokke

Myslíte si, že je možné se vypravit za koupáním na dovolenou do Belgie? Věřte tomu, že ano. Nejenže se osvěžíte v božském Severním moři, ale navíc si prohlédnete památky zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Rekreační domy Knokke slibují úžasné vodní radovánky, plážový život, sportovní aktivity a toulky přírodou.

Na chvíli zapomeňte na tradiční rekreaci u moře v Chorvatsku či Itálii a dopřejte si dovolenou v Belgii, kde je vše nevšední a krásné. Navíc budete ubytování v příjemných apartmánech, které vás osloví svým komfortem. S NOVASOL máte unikátní vyhlídky na relaxaci evropskou relaxaci snů. Připravte se na velkou dávku nových poznatků a zábavy ve dne v noci.

Dodejte si energii v komfortních chalupách

Dechberoucí resort leží poblíž holandských hranic, od nichž je odděleno přírodní rezervací Zwin. Ve středověku spojovala tato meze Severní moře a přístavy Sluis a Bruggy. Dnešní rezervace vznikla roku 1952. Rostou zde plané rostliny, jako je Sea levandule. Na své si zde také přijdou milovníci ptactva. Najdete tady rovněž malou zoo s domácími ptáky a bílé čápy.

Zavítejte do Západních Flandrů do Belgie k Severnímu moři. Na sto procent vás uchvátí odpočinek a radovánky v Knokke, což je město v obci Knokke-Heist. Toto překrásné místo má na 16 000 obyvatel a je významným přímořským letoviskem severovýchodní Belgie. Už na nic nečekejte a vyrazte do jedinečné oblasti, která je prošpikována letními domy od NOVASOL.

Okouzlete se ubytováním Belgie

NOVASOL vás uvítá v Západních Flandrech, kde se snoubí čistota přírody a ruch moderního letoviska. Toto místo je proslulé nádhernými plážemi a systémem hráze. Pokud máte chuť na vodní sporty, drink v plážovém baru anebo na koupání, není to žádný problém. Štěstěnu můžete polapit ve zdejším kasinu, které funguje 20 hodin denně.

Objednejte si apartmány Belgie včas a těšte se od NOVASOL na parádní slevy, akce a bonusy. Dovolená v tomto státě slibuje spoustu zábavy, potěšení a unikátních zážitků. Vyrazíte vstříc novým dobrodružstvím anebo si naplánujte velkolepou rodinnou, sportovní, romantickou či poznávací rekreaci.