search

Dovolená v Limburgu

Pohodová dovolená v provincii Limburk

Hledáte perfektní lokalitu pro dovolenou v Belgii? Ukotvěte v rekreačních domech Limburk. Půvabná provincie vás překvapí svými drahokamy přírody i architektury. Právě zde se můžete věnovat sportovním aktivitám, relaxování na čerstvém vzduchu, wellness programu a poznání netradičních zvyklostí a tradic. Jste zamilovaní do luxusu a toužíte ho obstarat i své rodině? Mrkněte na prázdninové chalupy od NOVASOL a dopřejte si blahodárný přepych jedna báseň. Vykouzlete si dechberoucí dovolenou na venkově v příjemných chatách anebo zamiřte do apartmánů za ruchem větších měst. Pověste své starosti na hřebík a nasávejte svěží vzduch a autentickou atmosféru.

Vyberte si pohodlné rekreační byty, pobyt ve Flandrech, apartmány v Belgii

Proč se trápit s výběrem dovolené v letních bytech a vlastním stravováním. Už nemusíte dodržovat striktní chod hotelů a prožijete zasloužený odpočinek podle vlastního jízdního řádu. Limburk leží na východě Vlámského regionu. Oblast leží podél řeky Mázy. Oceníte také zdejší gastronomické pochoutky, chutný koláč, sýr čtvercového tvaru a pečené paštiky. Soustřeďte se na své pohodlí a objevte dokonalou souhru přírody Limburk. Svěží tep přírodních krás poznáte pěšky anebo ze sedla horského kola. Vydejte se do národního parku Hohe Kempen anebo Flander. Dejte šanci radovánkám v bohatě kulturních městech, Tongeren, Sint-Truiden, Lommel a v neposlední řadě také Hasselt.

Vkročte vstříc komfortu apartmánů Nizozemí

Na první pohled vás uvítá přátelské město Hasselt, kde můžete dle libosti nakupovat a vychutnávat belgické pivo ve stylových barech. Grote Markt a tyčící katedrála svatého Quintinuse vás pohladí na duši. Pokud milujete noční bujarý život, jste na správném místě. Těšte se na noblesní bary a kluby, které fungují až do rána. Děti ocení zábavné indoor hřiště. Zdejší způsob života poznáte v muzeu pod širým nebem v Bokrijk. Navštivte město Genk či Hornické muzeum v Beringen. Lommel vás uchvátí svou písečnou oázou, jezery a četnými možnostmi pěší turistiky. V Haspengouw spatříte nádherné hrady a ovocné sady. Pronajměte si luxusní vily Belgie a máte před sebou úžasné zážitky s rodinou a přáteli.

Rodiná dovolená Belgie v Limburku

Limburská provincie je vyhlášená svojí pohostinností, rozsáhlou sítí drobných silniček, na nichž si lze užívat jízdy na kolech, i oblastí vhodných k pěším túrám a samozřejmě nejlépe v (národním) parku Hoge Kempen, známým jako Národní Flanderský park. V Limburku najdete pod stejnými názvy krásná městečka, jako například Tongeren, Sint-Truiden, Lommel a určitě okresní město Hasselt. Návštěva krásného města Hasseltu se zcela jistě vyplatí, zvláště je-li k dosažení z chalupy v Belgii, ve které nyní bydlíte. Tu můžete začít Vašimi ranními nákupy, když bydlíte v apartmánu Belgie. Pak si nenechte určitě ujít sklenku typického belgického piva na živém „Grote Markt“, kde za Vámi tvoří kulisu katedrála Sv. Quintius. Noční život v Hasseltu je báječný. Město je nazýváno „Centrem chutí“! A to pro krásné a živé restaurace, bary i kluby, které se v hojnosti nabízí. V dosahu Vaší rekreační chaty v Belgii jistě zaregistrujete mnoho zajímavostí, které osloví všechny věkové skupiny. V Hasseltu najdete zastřešená hřiště a východněji také přírodní muzeum (skanzen) Boknijk. Celá rodina tu může zvláštním způsobem poznat, jak dříve probíhal každodenní život. Limburk je proslulý svými četnými doly. Můžete je objevit sami na C-Mine-Expedition v Genku nebo v Hornickém muzeu v Beringen!

Národní parky poblíž Vašeho ubytování Belgie

V atraktivním městě Lommel, které žije venkovskou atmosférou a leží na severu, najdete „Saharu“. Jak samo jméno naznačuje, jde o písečnou oblast. Budete-li se tu procházet, překvapí Vás nečekaně nádherné jezero, které leží v krajině jako oáza. Navíc můžete jižněji, v okolí Haspengouw, obdivovat velké ovocné sady a krásné hrady a zámky. Tak si dovolenou v Belgii s NOVASOL dobře užijte a poznejte tuto malou, ale krásnou zemi!