search

Pronájem domů a chaty v Oostende

Senzační dovolená v Belgii? Jedině v Oostende!

Rádi byste se podívali na dovolenou do Belgie? Zamiřte za památkami, přírodními krásami a sportovními aktivitami do rekreačních domů Oostende od NOVASOL! Proč se spokojit s málem, když před vámi stojí neokoukaných a delikatesních příležitostí pro strávení úžasné rodinné, sportovní, relaxační i romantické dovolené.

Novou vitalitu načerpáte v prázdninových domech od NOVASOL, které jsou dokonale vybaveny pro celoroční rekreaci. Nechybí jim prostorná terasa s výhledem na moře či lesy, komfortní zařízení, krb, místo pro grilování, blízký přístup k moři, sauna, vířivka či bazén! Vše je připraveno podle vašich představ! Tak vzhůru za splněným snem!

Chytněte za pačesy pohodlí letních domů

Neseďte doma u televize a vyjeďte na dovolenou do belgického přístavního města Oostende. Tento unikátní resort leží v Západních Flandech asi 35 kilometrů od Nizozemska a 30 kilometrů od francouzských hranic. Prostě ideální lokalita, která nenechá chladným žádnou věkovou generaci. Na denním pořádku je zábava, sport i poznání historických hodnot.

Půvabné Oostende najdete ve Vlámském regionu a čítá na 70 700 obyvatel. Toto město enbylo vždy vyhledávaným letoviskem u Severního moře. Z malé rybářské vesničky na ostrově Testerep se stala atrakce vysokého kalibru. Lázeňské město si oblíbili i belgičtí monarchové a konají se zde také slavnosti s pestrým programem.

V chatách Belgie máte pohodlí na dosah ruky

Pakliže nejste jen příznivci koupání, vodních sportů a lenošení na plážích, vyrazte za kulturou. Nesmíte minout starou rybářskou čtvrť s úzkými uličkami, které vás dovedou až k přístavu. Spatříte také plachetnici, Mercator, která se jmenuje podle vlámského geografa G. Mercatora. V nynější době je tu námořní muzeum s cennou dokumentací.

Děti vezměte do akvária anebo na Evropskou věž měřící 100 metrů s terasou, čajovnou a cukrárnou. Vaše kroky povedou k panství Domein Raversijde a pobřežnímu opevnění. U chalup Belgie se nachází Leopold Park s květinovými hodinami. Zúčastněte se březnové slavnosti, Bal du Rat Mort anebo letního jazzového festivalu.