Podmínky pro příjezd do Belgie

Romantická dovolená v Belgii

Už se nemůžete dočkat dovolené v Belgii? Vydejte se na cestu připraveni. Nahlédněte do nabídky od NOVASOL a máte před sebou nejlepší varianty pobytu. Krásy rekreačních domů Belgie jsou nezaměnitelné. Jen pamatujte na to, že jste jen host a musíte dodržovat pravidla a zákony této úchvatné země. Máte spadeno na komfortní ubytování v soukromí poblíž historických měst a panenské přírody? S NOVASOL je to hračka. Skvělé pronájmy se nacházejí jen pár kroků od přírodních parků, center zábavy pro nejmenší a architektonických skvostů. V Belgii se zkrátka nabažíte všemožných atrakcí a pohodlí rekreačních domů s bazénem, saunou a prostornou terasou.

Chaty s výhledem na moře

Pokud jste se rozhodli cestovat do Belgie, věřte, že vás čeká příjemná dovolená. Tento stát není nedosažitelný, od České republiky je vzdálený asi 1000 kilometrů. Nesetkáte se zde s žádnou exotikou, spolehněte se na běžné služby jako u nás. Jestliže jste v Belgii na dovolené, můžete se zde libovolně pohybovat, neboť je naše země členem EU a součástí Schengenského prostoru. Pokládáte si otázku, proč strávit dovolenou v Belgii? Víte, kolik na vás čeká historických perel, které vás zavedou do vznešené historie? V Bruselu se setkáte s nesčetnými proměnami, poznáte mnoho národností. Pokud jedete do Belgie autem, nezapomeňte na navigátor GPS, protože označení cest není zrovna přehledné. Cesta vám potrvá asi 10 hodin.

Vzhůru do letních domů Belgie!

Do Belgie se můžete dostat hned několika dopravními prostředky. Nejpohodlnější je letecká doprava, let potrvá necelé 2 hodiny z Prahy. Ceny letenek nejsou převratné. Mnozí jsou zvyklí cestovat vlakem, ale zpáteční jízdenky jsou předražené a je nutný přestup v Německu. Turisté upřednostňují cestu do Belgie autobusem, která trvá asi 10 hodin. Pokud jste si objednali rekreační chatu Belgie v menším městě anebo na vesnici, je možné, že zde nebudou umět anglicky. Raději se naučte pár slovíček francouzsky. Naplánujte si dovolenou v Belgii a prožívejte nezaměnitelné chvíle blaha, jen dbejte na zákony, které je třeba dodržovat!