Rekreační domy v Belgii

Ubytování v prázdninových domech v Belgii

Dovolená v Belgii je tak trochu nevšední a ne každý uvažuje o této překrásné zemi jako o dovolenkové destinaci. Opak je ovšem pravdou, v Belgii najdete mnoho krásných a útulných míst a můžete zde prožít naprosto fantastické prázdniny.

K návštěvě tu na Vás čeká tolik známých a zajímavých míst. Za zmínku stojí rozhodně hlavní město Belgie Brusel, které je známé především díky Evropské unii, ale najdete zde například „Tapis de Fleurs“ nebo-li květinový koberec na náměstí Grande-Place, navštívit musíte určitě i známé atomium nebo známou postavičku Manneken Pis, tedy Čurající chlapeček.

Rekreační domy a apartmány v Belgii

 

Dovolená v Belgii

Ale i další města v Belgii Vás uchvátí. Vyražte například do Gentu, kde Vás uchvátí procházka po nábřeží Graslei a pohled na místní domečky. Navštívit zde můžete i hrad a projet se na lodi po městkém lodním kanálu. Pokud byste se rádi podívali do centra diamantového průmyslu, navštivte přístavní město Antverpy.

Najdete zde mnoho historických památek a také zahlédne někde ve výloze i pravý diamant. Milovníci seznamu kulturního dědictví UNESCO si určitě nenechají užít návštěvu města Bruggy. Všechna města památky a atrakce Belgie jsou něčím okouzlijící a úchvatná. Rekreační byty ve Flandrech jsou skvělou volnou pro Vaši dovolenou v Belgii.

Rekreační domy a apartmány v Belgii

 

Ubytování v Belgie

Klid a ticho, vůně stromů a louk, zvuky zpívajích a štěbetajících ptáčků, uklidňující melodie říček či vln z moře – přesně tohle Vás čeká, pokud si zarezervujte své ubytování Belgie v rekreačním domě. Pokud byste rádi trávili dovolenou u moře, i v Belgii je to možné. Vyhledejte na našich stránkách ubytování Flandry a přímo z Vašeho apartmánu budete mít výhled na moře i na pláž. Ubytování v Belgii Vám můžeme sehnat i po dobu konání závodů Formule 1 na okruhu Spa-Franchorchamps, protože víme, že jakýkoliv sport je důležitý a v Belgii je tato podívaná nevšedním zážitkem.

Rekreační domy a apartmány v Belgii

Zajímavosti v Belgie

Belgie sice není největší zemí BENELUXU, ale i tak si dokázala ve světě vybudovat své jméno. A rozhodně ne pouze kvůli Vlámům a Valonům, kteří mezi sebou vedou již staleté spory o tom, kdo je skutečný Belgičan a podobně. Především zemi ve světě proslavila výtečná belgická čokoláda.

Určitě si každý vzpomene na belgické pralinky – toto lahodné potěšení totiž zlepší náladu i tomu největšímu morousovi. Rodinná dovolená v Belgii bude nezapomenutelným zážitkem. Ale pozor, ať si na této pochoutce nevytvoříte závislost. A opomenout nelze ani pivo Hoegaarden podávané ve velké sklenici bez ucha a s limetkou uvnitř. Toto pšeničné pivo se podává výborně vychlazené a podle tradice byste měli vypít své první pivo dne pouze na 3 doušky.