search

Dovolená v provincii Valonský Brabant

Ubytování v Belgii

Máte chuť na pořádný kus historie, gurmánských specialit, sportovních a relaxačních okamžiků? Vyberte si dovolenou v Belgii a načerpejte novou energii správným způsobem. Zaměřte se na letní domy Valonský Brabant a naplánujte si rekreaci all-inclusive. Není nic krásnějšího, než poznávat, lenošit a sportovat vlastním tempem. Rezervujte si moderně řešení prázdninové chaty od NOVASOL. Valonský Brabant nabízí tisíce možností volnočasových aktivit a kulturních akcí. Stačí si jen vybrat ideální rekreační objekt. Možná si vás získá chalupa s vlastním bazénem na venkově anebo komfortní apartmán poblíž historických památek. Vše záleží jen na vás. Vytvořte si dovolenou ve vlastní režii.

Dovolená v provincii Valonský Brabant

Cenami apartmánů budete okouzleni

Poznejte zblízka jednu z pěti provincií Valonského regionu a nasajte nezaměnitelnou atmosféru. Jistě ocení zalesněnou krajinu, muzea, katedrály, kostely, restaurace a nakupování. Dovolená v Belgii nejmenším regionu vás zasvětí do sportovních radovánek a poznání přírody. Věnujte se pěší turistice, jízdě na kole i na koni anebo poznání zajímavých tradic a zvyků. Snad nejpůsobivější historii má obec Waterloo v provincii Valonský Brabant. Poblíž města se 18. června 1815 odehrála bitva, kde bylo svrženo vojsko Napoleona Bonaparta. Na památku této události je zde postavena socha lva symbolizující vítězství spojenecké armády. Památník je oblíbeným vyhlídkovým místem.

Dovolená v provincii Valonský Brabant

V chatách Belgie máte luxus zajištěn!

Vstupte do hlavního města Wavre a obdivujte jeho pěkné historické magnety, gotický kostel svatého Jana Křtitele, radnici a baziliku Panny Marie Basse-Wavre. Zábavu nabízejí středověké hry, kulturní akce a karneval. Dětský svět potěší radovánky ve Walibi parku, kde se vyřádí i dospělí. Kolotoče, horská dráha, vodní království s mnoha atrakcemi a výborná nálada je zajištěna. Sportovní nadšence potěší turistické a cyklistické trasy. Tuto provincii milují všechny generace pro nezapomenutelnou atmosféru a hojný výskyt malebných vesniček, hradů, klášterů, zámků i přírodních pokladů. Navštivte Mélin, Nirvelles s překrásným parkem a kostelem svaté Gertudy či majestátný klášter Villers. Chaty Belgie mají zvláštní kouzlo, tak ho ochutnejte!

Dovolená v provincii Valonský Brabant

Chalupy v Belgii v kouzelném Valonském Brabantu

Očekávají Vás perfektní prázdniny v chatách v Belgii, ve Valonském Brabantu, nejmenším regionu Belgie. V městečku Ottignies si udělejte vycházku v Bois des Rêves, v překrásném lese s různými pěšími cestami a kolem říček a jezírek. Z Vaší chaty Belgie můžete vyjít do Hesbaye, nádherné krajiny ve východním Valonském Brabantu. Přitáhnou Vás tu zámek Hélécine a opatství La Ramée.

Dovolená v provincii Valonský Brabant

Navštivte město Wavre

Wavre je hlavním městem Valonského Brabanta, které byste měli opravdu shlédnout, je to malé a klidné město s hezkými obchůdky a bary. K prohlídce se nabízí kostel Sv. Jana Babtisty a stará radnice, která sídlí v bývalém karmelitánském kostele. Zábavný park Walibi zve všechny rodiny a lidi, kteří se rádi baví. Je to jeden z největších a nejpopulárnějších zábavných parků v Belgii. Nabízí k pobavení něco každému a lidem různého věku. Hledáte-li aktivity v přírodě, můžete je uskutečnit v Aventure Parc ve Wavre. V případě zatažené oblohy nebo dokonce špatného počasí se nabízí jiné možnosti rodinného vyžití. Například návštěva Aqualibi, zastřešený vodní park, kde si můžete užít koupel s umělými vlnami, různé vodní skluzavky a pozoruhodnou řeku. Ve Valonském Brabantu se nachází mnoho krásných měst, vesniček, zámků a opatství, z nichž si lze vybrat některé k návštěvám a nejsou vůbec daleko od Vašeho ubytování v Belgii. Od Vašeho apartmánu Belgie lze autem lehce dojet do Mélinu, který je uznáván jako jedno z nejhezčích měst ve Valonsku, ale stejně tak obdivovat architekturu opatství ve Villers. Nezapomeňte pominout historii bitvy u Waterloo ležícího jižně od Bruselu, kde od sochy lva máte k dispozici velké panoráma bitevního pole, na němž podlehl v roce 1815 v boji s evropskými mocnostmi císař Napoleon Bonaparte. Vyplatí se i návštěva města Nivelles s hezkým parkem La Dodaine a kostelem Sv. Gertrudy.

Dovolená v provincii Valonský Brabant