search

Dovolená na Slunečním pobřeží

Zábava na černomořském pobřeží nebere konce

Závan exotiky a příjemně teploučké moře můžete obdivovat v moderním Burgasu anebo v Sozopoli, která je klidnější, menší a vhodnější více pro rodinnou rekreaci. Rozhodnout se strávit dovolenou v Burgasu s sebou přináší exkluzivní nabídku rekreačních domů v Bulharsku, které jsou na míru střižené požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. Malebné a přitom velmi atraktivní letovisko cestovního ruchu, Sozopol, najdeme asi 35 kilometrů od Burgasu. Jeho unikátní atmosféra svérázných historických dob a neméně zajímavých památek, přijde k chuti nejednomu zarputilému cestovateli. Apollova Antika, jak se městu kdysi říkalo, je domovem mnoha Řeků.

Dovolená v severním Burgasu

Nenechte si ujít jedinečné nabídky apartmánů Bulharska

Rekreační domy a ubytování v Bulharsku

Rozhodující chloubou města poskytují tajemné uličky se stylovými historickými domky z 19. století vytvářející snový komplex. Kavárničky a restaurace nabízejí příjemně strávené chvíle nad kořeněným jídlem a zákusky. Zdejším kostelům dominuje stavba sv. Cyrila a Metoděje. Kostel sv. Bohorodičky s galerií a kostel sv. Zosima nesmí nikdo přehlédnout. Stará městská část a její památky jsou zapsány v kulturním dědictví UNESCO již od roku 1970. Rezervujte online naše rekreační domy v Bulharsku. Pláže Sozopole, jsou nadmíru vybavené slunečníky a lehátky. Tmavý písek je jemný a příjemný. O noční život se starají diskotéky a ukázky místních tanců. Bulharská kuchyně v čele s kebabem a vínem doplňuje vroucnost obyvatel. Poblíž rybářského přístavu najdeme dvě pláže s tobogány a půjčovnami. Pro odvážnější přicházejí v úvahu potápěčské kurzy. Asi 2 kilometry od Sozopole najdeme ostrov sv. Ivana s majákem.

Dovolená v severním Burgasu

Pronajmout si rekreační dům? Skvělý tip!

Atraktivním místem turistů, i Čechů, je Primorsko. Toto městečko při mysu nabízí ke koupání dvě půvabné pláže s atrakcemi. Láká více svými levnými službami než památkami, mělkým mořem a přírodní rezervací Ropotamo. Ďáblova řeka uspokojí vášnivé rybáře. Děti nadchne super aquapark. O spojení s moderním životem se postarají banky a zdravotní služba. Na ovocném trhu si dobře pochutnáte. Lety na padáku, tobogány, trampolíny pro děti, rogalo, plážový volejbal, vodní skútry anebo hlavní třída města s mnoha obchůdky, vinárnami a diskotékami zaujme všechny věkové generace. Co vás může potkat v překrásném prostředí rekreačních domech v Bulharsku? Spokojenost, šumění moře a desítky míst s nádechem exotiky v přilehlém Kitenu. Turisté ocení i dokonalé autobusové spojení více na jih, kde to žije naplno.

Dovolená v severním Burgasu

Dovolená na Slunečném pobřeží

Kdo by neznal tuto oblast, která má pověst ráje pro milovníky slunce a moře. Zlatý písek pokrývající pláže ve známých letoviscích, mezi která patří Zora, Nesebar, nebo Pomorje. Ve všech těchto střediscích si užijí příjemnou dovolenou malí i velcí. Neseber se nachází na jednom z poloostrovů vyčnívajícího do moře. Samo město patří mezi nejstarší v Evropě. Na každém kroku potkáte svědky dávné i blízké minulosti. Stovky let staré pevnostní zdi, které chránily město, jinde zase kostely nebo kašny, které napájely poutníky za dob, kdy tudy vedly obchodní cesty. Řada domů je postavena na městských hradbách a některé z nich využívají těchto zdí jako sklepy pro uložení vína, jiné zase jako příjemné hospůdky poskytující stín a oddech. Na dovolenou v Burgasu hned tak nezapomenete. Neseber je již tradičně cílem turistů, kteří s obdivem procházejí úzké uličky, nebo zdvihají svůj pohled do výše věží, k modré obloze. Pomorje nebo Zora, rovněž města, která mají svým návštěvníkům co nabídnout. Pozůstatky starých bran, mosty, přes které cestovaly povozy, pevnostní zdi nebo dřevěné domky, které zde stály a poskytovaly přístřeší svým majitelům již před 120 lety.