Apartmány v Bulharsku

Bulharsko je sice oblíbenou turistickou destinací, ale stále zde můžete objevovat něco nového. Architektura, tradice, kultura a historie promlouvají sami o sobě. Vedle velkých pulzujících měst se Bulharsko pyšní také nádhernou nedotčenou přírodou. Každý den můžete v Bulharsku prožít něco nového - anebo jen odpočívat na písečné pláži. I během vedlejší sezóny se můžete těšit na příznivé podnebí a v zimě Vás zdejší hory překvapí fantastickými lyžařskými podmínkami. Prohlédněte si naše rekreační domy v Bulharsku.

 

Pobřeží Černého moře

Ca. 376km dlouhé pobřeží Černého moře se vyznačuje překrásnými nejjemnějšími písečnými plážemi, které patří k k nejhezčím v celé Evropě: kilometrové zlaté pláže s pozvolným vstupem do moře a lemované zelení jsou ideální volnou pro rodiny s dětmi. Letní sezóna nabízí více než 300 slunečních hodin, takže již Římané nazývali toto moře Pontus Euxinus – pohostinné moře. I Vám se zde bude určitě líbit, neboť můžete navštivit romantické přístavy a vesničky jako např. malebný Nessebar, kde si určitě rádi vychutnáte odpolední kávu v historickém centru města s výhledem na azurové moře a zakotvené lodě. Přitom Vás bude hladit jemná mořská bríza. Ubytování v Bulharsku je ta správná volba.

Sever Bulharska

Na severu najdete staré univerzitní město a zároveň první hlavní město Bulharska – Varnu. Varna není jen oázou pro všechny, kdo hledají spoustu slunce. Místní letiště přijímá nepřetržitě lety z celého světa. Zlaté písky nebo Albena jsou známá místa a rychle se rozvíjející prázdninová letoviska. Ale i přesto zde můžete strávit klidnou a spokojenou rodinnou dovolenou v Bulharsku. Bulharsko je stále ještě cenově výhodnou zemí pro dovolenou, která se rychle rozvíjí a kde již dnes ubytování snese ta nejpřísnější měřítka.

Slunečné pobřeží

Na Slunečném pobřeží pulzuje během hlavní sezóny stejný život jako na Costa Brava nebo na Mallorce, ale i zde můžete objevit klidné části černomořského pobřeží. O něco jižněji leží Burgas, druhé největší město Bulharska s mezinárodním letištěm. Wellness zde není neznámé slovo, vždyť celá řada termálních areálů a lázní poskytuje masáže a léčivé kúry. Ubytování v rekreačních domech v Bulharsku je to pravé pro celou rodinu.