Dovolená v jižní Varně

Jižní pobřeží Bulharska nabízí jedinečnost okamžiku

Nechte vstoupit do svého nitra vůni dálek, kterou s sebou přináší vznešené Černé moře. I když se mohou zdát názvy měst Lozenec, Carevo anebo Achtopol neznámé, nabízejí senzační dovolenou ve Varně pro rodiny s dětmi, aktivní seniory, zamilované páry i studenty. Pronajměte si rekreační domy v Bulharsku při jižním černomořském pobřeží a objevte klid, původní profil státu, levnější služby a čistější moře.

Jedině rekreační domy vám nabízejí maximum

Oddechněte si například v Lozenci, který najdete asi 70 kilometrů od Burgasu a 10 kilometrů od Primorska. Úpatí pohoří Strandža obklopeného vinicemi a fíkovými háji ukrývá toto malebné město. Pro všechny toužící spíše po klidu a samotě, je tato oblast ideální. Nádherné pobřeží doplněné scenérií kopcovité krajiny nabízí pohodu. Pozvolný vstup do vody uspokojí především naše nejmenší. Dalším unikátním letoviskem cestovního ruchu je Carevo, dříve starověká osada. Malé zátoky slibují koupání a lenošení na lehátku v nejvyšší kvalitě. Zalesněná zátoka s tábořištěm a pláží Nestinarka se stala nejvyhledávanější v této oblasti. Dovolená ve Varně nabízí srovnatelné služby s mnohými letovisky u Středozemního moře, proto je nepřehlédněte.

Zlatavé pláže nabízí komfort díky apartmánům Bulharska

Maličké, ne však opomíjené, je středisko prázdninových dovolených, Achtopol. Chlubí se přirozenou černomořskou architekturou a najdeme ho na skalnatém poloostrově v pohoří Strandža. Tato nejstarší vesnice na břehu Černého moře vybízí k vodním a sportovním radovánkám. Nevídaný pohled na své starověké památky nabízí Sozopol. Uzoučké uličky vytvářejí atmosféru dávných časů. Projeďte se po ní drožkou! Hlavní ulice pojmenovaná po bohu Apollóni nabízí spíše běžné cetky. Zajímavé podívání slibují kostely sv. Bogorodice, sv. Zosina anebo Cyrila a Metoděje. Mezi magnety města patří centrální pláž a udržovaný pěkný velký park. Pláže uspokojí dětské návštěvníky díky tobogánům a dospělé pro půjčovny vodních skútrů a potápěčské kurzy. Mládež ocení noční život s diskotékami a pohodlí rekreačních domů v Bulharsku. Myslíte si, že vám nemůže nabídnout tato oblast tak nespoutanou pohodu a autentičnost jako Chorvatsko anebo Itálie? To jste na velkém omylu. Vejděte do moderního tepu měst, která si ovšem zachovaly svoje parádní pamětihodnosti, krásu a výraz předků.

Dovolená na pobřeží Černého moře; Varna jih

Jižně od Varny se nachází řada známých i méně známých letovisek, jako je například Kamčija nebo Priselci a ještě trochu jižněji najdete další místo, jako stvořené pro aktivní dovolenou – Byala. Dovolená v Bulharsku je záruka skvělého zážitku pro každého. V této oblasti čekají na své návštěvníky rezidence, domy i jednotlivé apartmány, místo samo nabízí pestrou paletu pro strávení aktivní dovolené pod modrou oblohou. Zvolna klesající pláže, nekonečné možnosti pro vodní sporty i procházky pod korunami stromů.