search

Dovolená v Herceg Novi

V rekreačních domech je soukromí zajištěno

Sháníte parádní letní rekreaci v Evropě? Rádi byste se podívali do míst, kde to prostě žije na plné obrátky. Vyzkoušejte dovolenou v Černé Hoře a máte o prázdninové radovánky postaráno. Rezervujte si ubytování v soukromí Herceg Novi a užívejte si komfortní vybavení, výhledy na Jaderské moře a vodní sporty. 
Zaměřte se na své pohodlí a vyjeďte do nejlepších apartmánů Černé Hory. Město s půvabným okolím má asi 27 000 obyvatel. Leží na pobřeží v severní části země. Na první pohled vás přitáhne jeho poloha, která je více než příjemná pro prázdninovou rekreaci u moře. Jakmile se zabydlíte v pěkných apartmánech, začne vzrušující tep vaší relaxace s NOVASOL.

Ubytování v Černé Hoře

Nádherné město najdete v Kotorském zálivu při Jaderském moři. Tento úžasný přírodní záliv je situován u města Kotor. Herceg Novi leží u hranic Chorvatska i Bosny a Hercegoviny. Dále pokračuje k městečku Igalo. Před chladnými proudy z vnitrozemí je oblíbené místo cestovního ruchu chráněno vysokým horským masivem Orjen.
Populární prázdninový resort byl založen v roce 1382 bosenským králem Tvrdkem I. Kdysi se nazýval Sveti Stefan. Turisté z Evropy i zbytku světa vyhledávají město pro historické drahokamy a nádherné pláže v okolí. Mnohé zaujmou přilehlé zahrady a parky, kde se rostou rozmanité druhy rostlin. Prohlédněte si dominanty Herceg Novi a odpočívejte v zálivu boka Kotorska. 

Ukořistěte nejlepší ceny letních domů Černé Hory

Ve městě najdete památky všelijakých architektonických slohů. Herceg Novi je obehnán hradbami. Má dvě části, Mořskou pevnost a Gorni grad. Za zmínku stojí turecká hodinová věž Sahat Kula z 15. století, studna Karandža s arabským nápisem a turecká pevnost Kanli Kula. Vaše kroky povedou ke španělské pevnosti Spanjola. Zajímavé jsou i další dvě pevnosti, Arza a Mamula.
Ihned vás uchvátí kostel sv. Jeronýma, kostel sv. Archanděla Michaela a exponáty Námořního a Regionálního muzea. Atraktivním výletním místem je Igalo, Modrá jeskyně a pohoří Orjen. Objednejte si apartmány Černé Hory a lenošte na plážích Městské riviéry a zúčastněte se letního festivalu Sunčane skale.