Rekreační domy v Černé Hoře

Dovolená Černá Hora

Chcete strávit levnou a méně chaotickou dovolenou na Jadranu, ale rádi byste vyzkoušeli něco nového? Dovolená v Černé Hoře je určitě tou správnou volbou. Moře je zde ještě slanější a díky jižnější poloze také teplejší než v sousedním Chorvatsku. Výhodou pro Vás stále zůstává, že Montenegro ještě není tak profláklá jako sousední státy, a proto se sem na dovolenou vydává poměrně málo lidí, takže šance na trávení vskutku klidné dovolené je vysoká a to je přímo k nezaplacení.

Rekreační domy a apartmány v Černé Hoře

Ubytování v soukromí Černá Hora

Apartmány v Boka Kotorska Vám poskytnou veškerý komfort a luxus. Veškeré naše rekreační domy v Černé Hoře jsou all inclusive, takže na místě uhradíte pouze vratnou kauci, která slouží jako jistina a o zbytek se již postaráme my.

Až přijedete, bude Váš apartmán v Herceg Novi krásně uklizený a ložní prádlo bude připravené na postelích. Při odjezdu objekt pouze předáte majiteli či správci a kauce Vám bude vrácena. Rekreační poplatek, voda, elektřina i plyn jsou již zahrnuté v ceně pronájmu. Neváhejte a objednejte si levnou dovolenou v Černé Hoře.

Rekreační domy a apartmány v Černé Hoře

Kam vyrazit do Černé Hory

První větší město hned za hranicemi je Herceg Novi. Najdete zde mnoho historických a architektonických památek, ale také mnoho překrásných a čistých pláží. Z místa můžete podniknout výlet do lázeňského městečka Igalo, kde si můžete potřít tělo bahnem z mořského dna a vykoupat se v lázních s radioaktivní minerální vodou.

Další výlet můžete podniknout do Modré jeskyně (Plava špilja), jeskyni můžete projet na lodičce nebo ji i proplavat – čeká Vás tu nádherná modrá atmosféra a čistá voda. Pokud máte rádi hory, vydejte se na trek do pohoří Orjen. Za návštěvu však stojí i klášter Savina. Dalším možným místem pro trávení dovolené v Černé Hoře je městečko Tivat, které se může chlubit krásným přístavem, ale také letištěm, ze kterého je výhled na záliv přímo fascinující. V okolí najdete hned 8 pláží a některé z nich jsou i písčité, takže velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

Rekreační domy a apartmány v Černé Hoře

Dovolená a ubytování Černá Hora

Ubytování v Montenegru ve městě Kotor Vás zavede do dávné historie, město je nyní pod ochranou světového dědictví UNESCO. Město se nachází v hlubokém zálivu Jaderského moře. Skvělý výlet si můžete udělat do Národního Parku Lovćen, a pokud vystoupáte na Jezerski Vrch, můžete zde navštívit Mauzoleum vladyky Petara II., navšívit se zde dá i jezero. 

Nejvyhledávanější je v Černé Hoře stále ubytování na Budvanské riviéře. Koná se zde mnoho festivalů a koncertů, ale dá se tu prožít i poklidná dovolená. Největším tipem na výlet bude určitě návštěva největšího jezera na Balkáně – jedná se o Skadarské jezero, krasové, nacházející se asi 60 km od Budvy. Cestou se rozhodně nezapomeňte vykoupat ve městě Sutomore, které je taktéž velmi známé v Černé Hoře.