search

Dovolená v Tivat

Příjemné chvíle strávíte v Tivat, ubytování v Černé Hoře

Hurá na dovolenou do Černé Hory ! Zábava ve dne v noci, koupání v Jaderském moři, historické klenoty, vodní sporty a kulinářské speciality. S NOVASOL si můžete rezervovat letní domy Tivat, které se nacházejí v nejmladším městě boky Kotorské. Užívejte si vzrušující chvíle ve státě, který nabízí více než byste si mysleli.
Naplánujte si rekreaci v černohorském městě, které láká svými pamětihodnostmi, koupáním, atrakcemi pro děti a výlety do okolí. Rekreační domy od NOVASOL nabízejí maximální požitek ubytování. Máte spadeno na pronájem s vlastním bazénem, saunou a vířivkou anebo dáte přednost pozorování západu slunce z terasy?

Ubytování v Černé Hoře

Půvabný Tivat se rozkládá při pobřeží Tivatského zálivu boku Kotorské. Toto místo je vyhledávaným letoviskem cestovního ruchu a nachází se v něm četné historické klenoty, především kostely z 14. – 17. století. Město vzniklo ve 14. století a říkalo se mu Teude, Theode či Theudo. Archeologické nálezy z doby starého Říma a Řecka dokazují, že zde bylo antické osídlení.
Jakmile se rozhodnete pro dovolenou ve městě Tivat, podívejte se také do Sveti Marko a Prevlaka. Zaujme i malebná zátoka Pržno. V 19. století byl ve městě vystavěn přímořský park obsahující cizokrajné a exotické rostliny, kteří zde dovezli mořeplavci. Najdete zde také památník důstojníků válečného námořnictva.

Lenošte v apartmánech Černé Hory

Toulejte se uličkami města a spatříte kostel sv. Antonína postavený ve 14. století a také obrannou věž s kaplí z 16. století. Těšte se na příjemné restaurace, noční bary, diskotéky a teplé letní počasí. Teplota vzduchu v červenci dosahuje 35 stupňů Celsia a teplota vody až 24 stupňů Celsia. Tivatská riviéra se pyšní osmi plážemi, které jsou čisté a porostlé bujnou vegetací.
V srdci Tivatské riviéry je pláž Belane a pláž Žuúa s cypřišovým hájem. Malé pláže jsou situovány na okolních ostrůvcích Prevlaka a Sveti Marko. U průlivu Verige se rozléhá nádherná pláž Opatovo a při osadě Donja Lastva kilometr dlouhá pláž s moly. Nenechte si ujít skvělé ceny apartmánů Černé Hory od NOVASOL a máte dovolenou plnou energie!