search

Dovolená v České republice

Skvělé ubytování v Čechách

Dovolená v Čechách se vždy vyplatí a je to pravda. Ale Česká republika Vám nabízí o mnohem více! Ať jste na dovolené v Krkonoších ,v Českém ráji, na Vltavě nebo v klasických lázeňských městech Karlovy Vary či Mariánské lázně, v této poměrně malé zemi se slibnými rekreační oblastmi se řadí jedno vedle druhého. Postupem času se nich staly oblíbené destinace rekreantů z celého světa. Pronajměte si chatu nebo apartmán v České republice.

Dovolená v Čechách

Ubytování v soukromí v Čechách

Rekreační chaty a rekreační domy v Čechách jsou ideálním typem ubytování pro Vaši dovolenou v klidu a soukromí. Vámi pronajatý rekreační dům nebo apartmán bude perfektním zázemím pro Vaše výlety do okolí. Přečtěte si, na jaké zajímavosti a atrakce v České republice se můžete těšit a objednejte si online ještě dnes rekreační domy nebo byty v České republice

Ať strávíte dovolenou v České republice v zimě nebo v létě , budete se cítit jako doma a veškerou energii tak můžete věnovat jen a jen Vaší dovolené. Plně zařízený rekreační dům v České republice, horská chata, CITY apartmán v Praze či chalupa na severní Moravě Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a může se tak stát zajímavou inspirací.

Rekreační domy v Čechách

Rekreační domy, chaty a chalupy v Čechách

Možná si říkáte:”A co bych tady dělal(a)? Vždyť to tu přeci znám.”, ale ono zdání klame. Není třeba za krásnými přírodními scenériemi, hrady a zámky, horskými turistickými cestičkami a vodními plochami jezdit daleko za hranice. Nejen tyhle poznatky Vám může naše matička vlast dát. Výhodou navíc je, že dovolená v Čechách a ubytování na Moravě je ideální pro seniory I rodiny s dětmi a take se tu se všemi domluvíte rodným jazykem.

Pojeďte poznávat svou vlast. Vydejte se na kole, na motorce, autem, autobusem či vlakem a odneste si skvělé zážitky. Vydejte se za poznáním našich vyhlášených lázeňských měst, můžete si užít procedury a krásné procházky po kolonádách a přitom si vychutnat výtečné teplé lázeňské oplatky. Procestujte historická města region a poznejte krásnou přírodu.

Objednejte si XXL rekreační domy v České republice a apartmány v západních Čechách a zažijte odpočinkovou dovolenou. Ubytování a chaty v jižních Čechách zase mohou nabídnout prohlídky na překrásných hradech a zámcích, skvělé cyklistické výlety a kulturní akce napříč celým rokem. Nejideálnějším obdobím pro trávení letní dovolené v tomto kraji je určitě léto, protože region nabízí nespočetné množství rybníků a tůní, kde se mohou vydovádět jak děti, tak I dospělí a své si zde najdou určitě I rybáři, na které tu čekají zajímavé úlovky.

Rekreační domy v Čechách

Horské chaty Česko

Kdo rád tráví dovolenou na horách, určitě by měl pořádně popřemýšlet, kam se vydá. Prohlédněte si například naši nabídku rekreační domy, apartmány na horách a horské chaty v Krkonoších a vydejte se s přáteli na vandr po hřebenech našich nejvyšších hor nebo prožijte krásné zimní prázdniny či dovolenou na zasněžených sjezdovkách. 

Skvělou alternativou pro milovníky běžeckého lyžování mohou být rekreační domy a zimní chaty v České republice, kde jsou v zimě báječné podmínky k lyžování a v létě se zase hory otevírají cyklistům a milovníkům výšlapů. I houbaři a sběrači lesních plodů zde nebudou o svou zálibu ochuzeni. Toto pohoří si získá každého. Určitě ale nesmíme opomenout Moravu, která je úchvatnou součástí naší vlasti, a také Slezsko.

Slunečné paprsky, výlety na kolech, degustační séance ve vinných sklípcích či projížďky po přírodě a zámcích všechny tyto zážitky si můžete vychutnat ze svého ubytování v rekreačních domech na jižní Moravě. Ve vzdálenosti pouhých několika hodin jízdy autem tu na Vás čeká kombinace z kultury, sportu a rekreace. Česká republika je vhodným cílem i pro milovníky zimních sportů.

Rekreační domy v Čechách

Chaty a chalupy Česko

Na hranici Moravy a Slezska si můžete objednat apartmány v Čechách a horské chaty v Beskydech, kde Vás místní seznamí s tou pravou kulturou atmosférou Valašška. Zažijete zde parádní lyžovačky v zimě a v létě si můžete procházkami v přírodě užít nepopsatelné pohledy do údolí a okolí, vždyť je odtud vidět až k našim sousedům. Lákavé jsou i rekreační domy v Čechách, kam můžete vyrazit za lahodnými a voňavými syrečky, za kulturou, ale I do známých Jeseníků. V naší nabídce však najdete i další regiony.

Objednejte si naše rekreační domy, chaty, chalupy a apartmány ve Východních Čechách, Severních Čechách, Středních Čechách, Praze a Jizerských horách. Na Moravě máme k dispozici ubytování a apartmány na Střední Moravě a Českomoravské vrchovině/vysočině.

Rekreační domy v Čechách

 

Kde se nacházejí rekreační domy v České republice?

Rekreační domy NOVASOL najdete na celém území České republiky, především v blízkosti turisticky zajímavých oblastí. V nabídce jsou rekreační domy v Praze, Krkonoších, na Šumavě i na Moravě.

Jaké mají rekreační domy v České republice vybavení?

Všechny české rekreační objekty NOVASOL slouží k běžnému obývání, disponují proto kompletním vybavením od pohodlných lůžek v ložnici přes zařízenou kuchyň až po sociální zařízení. Interiéry, použité materiály, nábytek či přístroje se samozřejmě liší v závislosti na stáří, velikosti, typu a cenové úrovni domu. Další rozdíly se objevují ve venkovním vybavení (zahrada, garáž, bazén, dětské hřiště atd.).

Kdy rezervovat dovolenou v rekreačním domě v České republice?

Záleží na tom, ve kterém ročním období si dovolenou v České republice, která patří k nejvyhledávanějším destinacím, chcete užít. Největší zájem je o pobyty v průběhu letních prázdnin – pokud chcete mít největší výběr rekreačních objektů, neváhejte a objednávejte již na podzim předcházejícího roku.

Jak probíhá předání rekreačního domu v České republice k užívání?

Ubytovací doklad uvádí, kdy se lze do rekreačního objektu v v České republice nastěhovat a kdy ho opustit. Není-li uvedeno jinak, je doba příjezdu od 16 do 20, odjezdu do 10 hodin. Klíč od objektu předává majitel (pověřená osoba) proti originálu ubytovacího dokladu. Při zpoždění musíte včas kontaktovat majitele, který může požadovat extra poplatek. Přijedete-li dříve, klíč dostanete až v dohodnutou dobu příjezdu. Někdy je nutné kvůli registraci předložit průkaz totožnosti (cestovní pas).