Fajn dovolená v tuzemsku

Kde se nacházejí apartmány v České republice?

Komfortně vybavené rekreační domy jsou rozprostřeny po Čechách i Moravě. Ať už se rozhodnete pro relaxaci ve větších metropolích anebo čistý vzduch impozantních hor, vždy si přijdete na své. Určitě se vám zalíbí bezprostřední blízkost koupání, tras pěší turistiky a cyklistiky, poznání architektonických památek zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO a tradic zachovávaných po staletí. Apartmány České republiky jsou příjemnou volbou a klienti NOVASOL je prostě milují. Mnohé z nich se pyšní moderním vybavením, saunou, vířivkou, televizí se satelitem i krbem. Rodinná dovolená v České republice nabízí odpočinek na horách, ve velkých městech i na venkově, kde jakoby se zastavil čas.

Kam na dovolenou v České republice?

Možná se vám zalíbí pěkné apartmány v České republice umístěné na jihu, severu, západě, východě Čech, v Krkonoších anebo na Šumavě. Nejpopulárnějším turistickým místem je bez pochyby Praha, a to zejména díky cenným historickým drahokamům. Lze vyvýšit i návštěvy muzeí, galerií, divadel, ZOO, koupališť a nočních klubů. Apartmány v České republice najdete také v Karlovarském kraji, kde se osvěžíte čistými prameny minerálních vod. Františkovy a Mariánské lázně či Karlovy Vary jsou jistě nejoblíbenější. Rodinná dovolená v České republice se odehrává také v horských oblastech, jako jsou Krkonoše a Šumava. V tomto případě lze počítat s letními i zimními radovánkami. Rodiny s malými dětmi ocení všudypřítomné vodní plochy, jezera, nádrže, potoky, řeky i rybníky. To souvisí i s rekreací s prutem v ruce. Rybaření je v Čechách nadmíru populární.

Jsou apartmány České republiky i na Moravě?

Na to se můžete spolehnout. Pohodlně vybavené prázdninové domy jsou situovány v nejoblíbenějších moravských lokalitách a mají své místo u přírodních pamětihodností i perel přírody. V tomto směru potěší letní i zimní dovolená v České republice. Morava je divukrásná a pohostinná oblast. O útulném a komfortním tepu rekreačních domů na Moravě nelze pochybovat, proto se zaměřme na klíčové výletní cíle a přitažlivé lokality. Apartmány České republiky si můžete vychutnat v dechberoucích přírodních rezervacích, horách, ale i v městech a vesničkách ukrývajících bohatství historie. Na Valašsku ochutnáte skvělý frgál s tvarohem a sušenými hruškami, slivovici a kyselicu. Milovníci vína si přijdou na své na Pálavě. Koupání zaručují řeky, nádrže a rybníky.

V čem jsou apartmány České republiky nejlepší?

Rozhodně se vám zalíbí dokonalá vybavenost, blízkost nádherných měst a volnočasových aktivit. Apartmány České republiky splní požadavky nejnáročnějšího turisty. Na Moravě lze doporučit Moravské lázně Jeseník, Kyjovskso, Teplice nad Bečvou, Mikulovsko a Znojemsko i Ostravu, Brno a Olomouc. Morava je poseta hrady, zámky a skanzeny. Čechy dominují Prahou, katedrálou v Kutné hoře, vodní nádrží a lyžařským areálem Lipno, cyklistickými trasami vedoucími kolem Boubínského pralesa a Máchova jezera. Letní dovolená v České republice od NOVASOL je plná dobrodružství. Moravanům vezme dech Praha a obyvatelům Čech zase Lednicko-valtický areál Lednice. Čechy a Morava slibují delikatesní odpočinek na jaře, podzim, v létě i zimě.