...na dosah ruky historických památek

Proč zrovna byty České republiky?

Na tuto otázku existuje jen jediná odpověď. Není třeba cestovat do jiných evropských zemí, když je v tuzemsku tak krásně. Na své si zde přijdou rodiny s malými dětmi, sportovci, rybáři, romantici, milovníci přírody i architektonických šperků. Není možné opominout luxusní byty České republiky nacházející se, coby kamenem dohodil od koupání, zimních i letních volnočasových aktivit, dětských atrakcí, stylových restaurací a nočních podniků. Hrady, zámky, muzea, galerie, divadla, letní slavnosti, sportovní klání, to vše je dovolená v České republice pod taktovkou NOVASOL. Ať už se vydáte do Prahy, Karlových Varů, Kutné hory, Českého Krumlova anebo Rožnova pod Radhoštěm, vždy se před vámi otevřou nekonečné možnosti zábavy, poznání i wellness rekreace.

Byty České republiky a wellness relaxace?

V pestré nabídce rekreačních domů od NOVASOL najdete byty České republiky, které se zaměřují na wellness odpočinek. Nejenže se nacházejí poblíž lázeňských města a středisek, ale zaujmou i svým vybavením, mnohdy nechybí vlastní bazén, vířivka, sauna a jiné senzační komponenty. Mariánské a Františkovy lázně, Karlovy Vary, Luhačovice, Moravské lázně Jeseník i Teplice nad Bečvou mají svůj šarm. V hlavní roli jsou blahodárné procedury, odpočinek na terase v relaxačním křesle, procházky kolonádami i blízkost architektonických pokladů a přírodních zajímavostí. Například v Teplicích nad Bečvou se nachází nejhlubší zatopená sladkovodní jeskyně světa, Hranická propast a divotvorné jeskyně. Odpočívejte v nádherných lázeňských městech!

Co příroda a byty České republiky?

Přírodní skvosty tuzemska jsou naprosto jedinečné. Rozhodně lze zmínit obdivuhodné České Švýcarsko, kde je vzduch tak čistý. Jen kousek je obec Hřensko, opodál spatříte zříceninu vodního mlýna a skalní hrádky. Toulky přírodou směřují k zřícenině hradu Trosky a Máchovu jezeru. Cyklistické stezky vedou kolem Boubínského pralesa, Modravy, Geroltovy hutě a Kvildy. Nesmírně populární jsou cyklistické trasy na jihu Moravy. Vedou až do Rakouska. Vinice, koupání na Vranovské přehradě, hrady na kopcích a skvěle značené trasy pěší turistiky vybízejí k putování a romantice. Komfortní a útulné byty České republiky se táhnou přírodou, která nabije novou vitalitou.

Jaké jsou byty České republiky v Praze?

Prázdninové ubytování v hlavním městě je doslova pohádkové, protože se vrátíte do dob dávno minulých leč nezapomenutých. Není divu, že se Praha stala múzou básníků, hudebních skladatelů, fotografů i režisérů. Stěžejním lákadlem je komplex Pražského hradu, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí anebo Petřín. Úžasné perly architektury lze pozorovat přes den a v noci, prostě v jakoukoliv roční dobu. Děti se pobaví v aquaparcích a ZOO. Dospělí zavítají do divadla anebo nočního klubu. Mladí lidé ocení diskotéky a koncerty populární hudby. Byty České republiky mají své kouzlo, kterému žádný turista neodolá. V Praze se nemůžete nudit, protože nabízí nespočet volnočasových aktivit, ať už kulturních či sportovních.