Ubytování v České republice 

Vzrušující dovolená na horách České republiky

Ať je léto anebo zima, na dovolené v České republice si přijdete na své. Propadněte kráse majestátných hor v jakémkoli ročním období a naplánujte si prázdninový odpočinek anebo prodloužený víkend v rekreačních domech Krkonoš. České hory jsou nabité dokonalými možnostmi sportovních aktivit, wellness relaxace, přírodních i historických divů. Nenechte si ujít parádní sjezdové a běžecké lyžování, jízdu na snowboardu, bruslení a rychlou jízdu na bobové dráze. Těšte se na upravené tratě, lyžařské školy a půjčovny sportovních potřeb. Léto je ve znamení pěší turistiky, koupání, cykloturistiky, jízdy na koni, raftingu, windsurfingu i horolezectví. To vše v malebné přírodě na čerstvém vzduchu.

Komfort rekreačních chat je prostě super

Nejvyšší horou Krkonoš a České republiky je Sněžka měřící 1603 metrů. Leží na česko-polské hranici. Nachází se na ní Poštovna, nejvýše umístěná stavba země. Podívejte se do Janských lázní a vykoupejte se v pramenech a projděte lázeňskou kolonádu. Mumlavské vodopády najdete u střediska Harrachov. Atraktivní Špindlerův mlýn zajistí skvělou rekreaci a Trutnov svěží tep historie. Pokud máte namířeno do Českomoravské vrchoviny, nesmíte opomenout vrch Devět skal, nejvyšší vrchol a přírodní památku Žďárských vrchů. Nové město na Moravě vás oslní nepravidelným Vratislavovým náměstím a lyžařskými areály. V Třebíči se nasytíte historického jádra a židovské čtvrti zapsané na seznam UNESCO. Velké Dářko se postará o koupání, windsurfing, jachting a projížďky na loďkách.

Vzhůru do letních domů České republiky

Šumava ohromí Lipenskou přehradou, kolem níž jsou cyklostezky, trasy pro pěší turistiku, koupání a vodní sporty na jedničku. V tomto pohoří se nachází pramen Vltavy, nejdelší české řeky. Navštivte nedaleký Český Krumlov zapsaný na seznam světového dědictví UNESCO. Beskydy ukrývají malebné Pustevny, kde poznáte lidové zvyky i architekturu. Vydejte se k pověstmi opředené hoře Radegast. Ojedinělý způsob života vám přiblíží Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Rezervujte si ubytování v České republice a prozkoumejte propast Macocha a jeskyně Moravského krasu. Za zmínku stojí Koněpruské jeskyně v CHKO Český kras, Pravčická bránua anebo Zlatý vrch v Ústeckém kraji. Čekají na vás tisíce drahokamů!