search

Pronájem bytů a domů v Praze

Praha – hvězda Střední Evropy

Zbožňujete unikátní středověké stavby, ducha historie vyzařujícího na každém kroku, pohodu u popíjející kávy s výhledem na Vltavu, noční život na plné obrátky, zpěv, tanec a pohodlné cestování metrem? V tom případě vyrazte na dovolenou v České republice a pronajměte si komfortní apartmány v Praze.

Využijte prodlouženého víkendu anebo prázdnin k ochutnání jejich skvostů. Sídlo prezidenta republiky, parlamentu, vlády i jednoho vrchního soudu, osvěží mysl i tělo v divadlech, muzeích, galeriích, kavárnách, parcích a wellness centrech.

Rozhodněte se pro skvělé rekreační byty

První místo důležitosti stověžatého města drží památky. Najdete zde 37 národních kulturních perel. Historické jádro je zapsáno v kulturním dědictví UNESCO. V popředí zájmu je katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě, kostel Matky Boží před Týnem, Betlémská kaple a Vyšehrad. Lidé milují i přepychové paláce, Kinských, Thunovských anebo Kolovratských.

Kroky dychtivých turistů vedou i do Strahovského, Emauzského a Anežského kláštera. Kulturního zážitku se nabažíte v Karolinum, Národním divadle a muzeu, Klementinu a Rudolfinu. Za každou cenu musíte projít Karlův most, Staroměstské náměstí s orlojem a Obecní dům. Letohrádek Hvězda a Břevnovský klášter stojí v Praze za návštěvu.

Ubytování v soukromí Prahy nadchne

Hlavní město je doslova prošpikováno muzei. Milovníky hudby osloví Muzeum Antonína Dvořáka a Bedřicha Smetany. Národní galerie, Náprstkovo muzeum asijských, afrických a amerických kultur nebo Letecké muzeum Kbely nabízí zajímavé poznání. Divadlo Na zábradlí, Hudební divadlo Karlín a Semafor patří k velkým lákadlům.

V restauraci U Fleků či U Pinkasů se výborně najíte. Každoročně pořádaný Prague Food Festival ohromí kulinářskými kousky. Zamilovaní nesmí vynechat Petřín. Pánové jistě nezapomenou na klání fotbalových týmů AC Sparta a AC Slavia. Po vyčerpávajících dnech zakotvíte v příjemných apartmánech Prahy.