Vyhlídkové prohlídky minibus Praha

Dovolená v Čechách

Apartmány NOVASOL v Praze a prohlídky Prahy minibusem Hop ON Hop OFF

  • Pokud jste se již pohodlně ubytovali v některém z našich pražských apartmánů v Praze a rekreačních domů, srdečně Vás zveme na zajímavou prohlídku Prahy minibusem. Rekreační byty v Čechách Vás jistě okouzlí.
  • Objednejte si nyní online jízdenku na prohlídku Prahy Hop ON Hop off s 10% slevou, ale nyní nemusíte nic platit! Po provedení internetové objednávky obdržíte voucher s neomezenou platností, který Vám teprve při prvním nástupu do minibusu smění asistent za platné jízdenky, které na místě zaplatíte! Zarezervujte si tedy jízdenky Hop On Hop OFF online a ušetříte!

Hop ON Hop OFF

  • Náš partner společnost Hop ON Hop OFF totiž nabízí unikátní možnost prohlédnout si ty nejkrásnější památky Prahy v pohodlí klimatizovaného minibusu. Jízdenka přitom platí po celých 24 nebo 48 hodin a Vy můžete kdykoli nastupovat a zase vystupovat na celkem 26 zastávkách!
  • V ceně jízdenky Hop ON Hop Off je zahrnuta rovněž 1-hodinová výletní plavba po Vltavě.
  • Minibusy Hop Hop ON Hop Off jezdí 365 dní v roce a pravidelně zastavují na 26 zastávkách u nejkrásnějších míst Prahy.
  • V každém minibusu je k dispozici asistent a zajímavý audio komentář ve 22 různých jazycích.

Apartmány v Praze

NOVASOL pronajímá kvalitní rekreační apartmány téměř ve všech pražských čtvrtích včetně Prahy 1, Vinohrad, Žižkova, Smíchova nebo Karlína. Prohlédněte si naši kompletní nabídku apartmánů v Praze a určitě si vyberete!