search

Dovolená v Trutnově

Dolce u Trutnova – letní dovolená v areálu plném zábavy

Pro koho je dovolená Dolce u Trutnova určena?

Zavítejte do zábavného království, které leží v Krkonoších a nejvíce uspokojí rodiny s malými dětmi. Kdo by odolal koupání, pěší turistice, houbaření, rybaření, jízdě na kole a na koni? Pokud patříte mezi sportovně naladěné výletníky, ukořistěte super chaty Dolce u Trutnova od NOVASOL! Vezměte své děti do největších českých hor a ukažte jim prima zábavu na čerstvém vzduchu. Rodinná dovolená Dolce u Trutnova uhrane malé turisty velkým hřištěm s trampolínou, dílničkami a organizovanými akcemi pro nejmenší. Dospělé i teenagery zaujmou tenisové kurty, volejbalové hřiště, stolní tenis, badminton, pétanque, půjčovna šlapadel, stolní fotbal i půjčovna horských kol. Nemusíte s sebou vozit mnoho zavazadel, o vše se postará super resort v Krkonoších. Jistě vás okouzlí i koupání v nádrži s travnatou pláží. Rybaření je v plném proudu, jen kousek od areálu najdete rybník určený pro sportovní rybolov. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou v České republice.

Co dělat v chatách Dolce u Trutnova?

Pokud vás omrzí sportovní aktivity a koupání, s radostí si posedíte u živé hudby. Každodenní grilování a promítání filmů na plátně je fajn stejně jako outdoorové programy, vyjížďky na kolech, lukostřelba i paintball. Okolí je poseto přírodními i historickými klenoty. Letní dovolená Dolce u Trutnova potěší prohlídkou nádherného města Trutnov, kde se konají akce, jako jsou Jazzinec, Trutnovský podzim, Obsene Extreme Festival, Trutnovské hudební léto. Neméně zajímavé jsou Pivofest, Trutnovské vinařské slavnosti a dračí slavnosti. Těšte se i na cirkusové představení Cirk-UFF-Trutnov. Navštivte také kostel Narození Panny Marie, arboretum, naučnou stezku Bitvy u Trutnova, Muzeum Podkrkonoší a kapli svatého Jana Křtitele. Možná jste nevěděli, že má město přes 600 názvů ulic, což je úctyhodná rarita! Romantické ubytování Dolce u Trutnova od NOVASOL si vás získá!

Kam vyrazit na dovolené Dolce u Trutnova?

V každém případě se vám zalíbí Bike Park areál Mladé Buky, bystřická kaple – symbol přátelských vztahů mezi bývalými a dnešními obyvateli Krkonoš, tvrz Stachelberg, Farmapark Muchomůrka či františkánský klášter v Hostinném. Kroky turistů vedou k secesnímu Husovu sboru v Úpici, renesanční radnici s vyhlídkovou věží v Hostinném a do Muzea historické hasičské techniky Velké Svatoňovice. Dovolená Dolce u Trutnova je spojena s přírodní památkou Sklenářovice v Krkonoších, lomem Krákorka u Úpice i Mravenčí stezkou v Hostinném. Vystoupejte na rozhlednu v Jestřábích horách a podívejte se do chráněného území Dvorský les Rýchory. Nenechte nic náhodě a naplánujte si pobyt v apartmánech Dolce u Trutnova s předstihem! Jen tak budete na prázdninový rej skvěle připraveni!