Chaty a chalupy v České republice

Prima dovolená v tuzemsku pro celou rodinu

V čem je ubytování v České republice výjimečné?

Všichni, kteří dají přednost prázdninovým domům od  NOVASOL, se mohou spolehnout na moderní vybavení, jako jsou venkovní bazén, sauna, vířivka, skvělý přístup k přírodním perlám, historickým drahokamům i ke sjezdovce. Relaxace v tuzemsku je pestrá jako malířova paleta. Nejvíce turistů se zdržuje v Praze, proto zde najdete komfortní apartmány České republiky. Nejnavštěvovanější památkou je Pražský hrad, který ročně navštíví více než milion a půl turistů. Věční romantici neodolají katedrále sv. Víta, Lobkovicovému paláci ani Zlaté uličce. Letní dovolená v Praze osloví Shakespearovskými slavnostmi, prohlídkou pražské ZOO, Petřínskou rozhlednou i aquaparky. Sportovní aktivity a zábavu ochutnáte v Libereckém kraji. Vystoupejte k vysílači na Ještědu a kochejte se impozantními výhledy. S dětmi se vydejte do pěkné ZOO. Návrat do dětství zažijete v Babiččině údolí, lokalita řeky Úpy leží v okrese Náchod stejně jako útulné pronájmy od NOVASOL. Turisté z celého světa obdivují Český Krumlov, který je právem zapsán na seznam UNESCO. Historické srdce je dech beroucí. Lze zmínit i známé otočné jeviště v zahradách zámku.

Co vidět na dovolené v České republice?

V Českém krasu se vaše oči pokochají vápencovým lomem Amerika, jež je milován turisty i filmaři. Možná jste nevěděli, že zde straší nacistický voják Hansi Hagenov! Věříte na upíry? Podívejte se do Čelákovic, které jsou upíří legendy pověstné. Rodinná dovolená Česká republika vás zavede k romantické Petřínské rozhledně. Pokud chcete spatřit panenskou přírodu a nabrat novou energii, dejte přednost Boubínskému pralesu na Šumavě. Velmi populární je Moravský kras s jeskyněmi Balcarka, Kateřinská a Punkevní i propastí Macocha. Nádherný Pančavský vodopád ve Špindlerově Mlýně navštivte na jaře či v létě. Možná potkáte i Krakonoše. Chalupy Česka jsou k dispozici po celých Krkonoších! Adrenalin a sportovní vyžití na vás čeká v NP České Švýcarsko a Labské pískovce. Oslní vás pralesy na Růžovém vrchu i kaňon Labe v Hřensku, hrázděné domy s podstávkou, soutěska Kamenice a přírodní skalní most Pravčická brána.

Kam vyrazit na dovolenou v České republice?

Kroky turistů vedou na Moravu do lokality Pálava. Není divu. Sluncem prohřátá oblast voní vínem, koupáním i cyklistikou. Zimní dovolená v České republice je jako stvořená v Beskydech, Jeseníkách, ale také na Šumavě a v Krkonoších. Ohromným zážitkem jsou lyžování, snowboarding i dětské atrakce. Super tipem je výlet na Sněžku, výhled je k nezaplacení. Romantická dovolená v České republice vás zavede k zámku Hluboká nad Vltavou s anglickým parkem anebo k Máchovu jezeru. I zde najdete ubytování České republiky v moderním duchu. Máchovo jezero osloví koupáním a vodními sporty, cyklistikou, pěší turistikou, houbařením i hrady Bezděz a Houska. Pro všechny, co nedají dopustit na přírodní divy, lze doporučit rezervaci Soos s rašeliništi a bahenními sopkami, písečný přesyp u Vlkova, prales Mionší v Beskydech, Černé jezero na Šumavě a výšlap na největrnější horu země, Milešovku.

 

Honem do chat České republiky od NOVASOL! Dovolená v Česku a na Moravě? Praha, Český Krumlov, skály v Českém Švýcarsku a Českém ráji, hrady Bezděz a Houska a katedrála sv. Barbory v Kutné Hoře.

 

Dovolená jako v bavlnce

Kde najdete chaty a chalupy České republiky?

Pohodlné rekreační domy od NOVASOL ukrývají jednotlivé kraje. Chaty a chalupy České republiky lákají kdykoliv během roku. Odpočinek na horách je přitažlivý pro sportovce, romantiky i rodiny s malými dětmi. Krkonoše, Šumava, Beskydy, Jeseníky, to jsou nejlepší tipy od NOVASOL. Když se zaměříme na zimní dovolenou v České republice, objeví se před námi pestrá paleta možností. Ať už milujete sjezdové a běžecké lyžování, snowboarding, bobování, bruslení i sáňkování, postarají se o vás ski areály Krkonoš, Jeseníků, Jizerských hor a Valašska. Léto je zasvěceno koupání v Máchově jezeře, Lipně, Mšeně, Hracholukách anebo rybníku Šeberák. Skvělá kvalita vody, tobogány, restaurace a další vymoženosti cestovního ruchu.

Chaty a chalupy České republiky s výhodami?

Stejně tak jako v jiných evropských zemích, nabízí NOVASOL slevy a bonusy. Lze zmínit zahradní nábytek plus, jen tak budete mít k dispozici potřebná lehátka, stůl i slunečník. Dovolená v České republice s DUO balíčkem, to je 20% sleva pro dvě osoby a jedno dítě do čtyř let zdarma. S sebou si můžete vzít i čtyřnohého mazlíčka. Ovšem jen do rekreačních domů, kde jsou zvířata povolena. Velké výhody přináší i ubytování extra vhodné pro psy. Už nemusíte nechávat svého zvířecího miláčka doma. Chaty a chalupy České republiky poblíž jízdáren? Ano, úžasná rekreace s jízdou na koni je na dosah ruky. Určitě se budou hodit i prázdninové pronájmy pro XXL skupiny. Konečně prima radovánky s blízkými a partou přátel v pohodlí.

Jaké jsou tipy na výlety na Moravě?

Rodiny s malými dětmi zaujmou návštěvy zoologických zahrad ve Zlíně, Ostravě, Brně i Jihlavě. Ve Zlíně se nachází i krásný zámek a olomoucká ZOO se pyšní nádhernou katedrálou na Svatém kopečku. Kapku dobrodružství prožijete v Punkevních jeskyních v Blansku. Ohromí vás Hranická propast i mýty opředená Macocha. Chaty a chalupy České republiky vás zavedou do Moravského krasu anebo k Brněnské přehradě. Květná zahrada v Kroměříži a její divy vám uhranou svou dokonalostí. Národní park Poddyjí a relaxace na řece Ostravice je prostě jako z pohádky. Lednicko-valtický areál, přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé stráně, Rožnov pod Radhoštěm se skanzenem, hora Radhošť na Pustevnách, Bezručovy sady v Olomouci i Javořické jeskyně jsou jen malou ochutnávkou.

A co dovolená v Čechách?

Kroky zvědavých turistů vedou k Divoké Šárce, Letenským sadům, na Petřín anebo do parku na Kampě. Divotvornou krásou zaujmou Adršpašsko-teplické skály, Stezka v oblacích, Ještěd, Sněžka, ale také přírodní rezervace v Českém ráji. Koupání na Lipně a Labské přehradě nemá konkurenci. Chaty a chalupy v České republice vás zavedou k rozhledně Diana u Karlových varů, vodopádům Mumlava v Harrachově, na Vřídelní kolonádu v Karlových Varech anebo do parku v Průhonicích. Zámecká zahrada v Českém Krumlově, ZOO Plzeň, Mariánské lázně a skály v Teplicích nad Metují slibují skvělé zážitky. Rezervujte si luxusní rekreační domy od NOVASOL a prožijte nejlepší dovolenou v tuzemsku.