Lyžování v České republice

Horské chaty Česko

Zimní dovolená v Čechách

Česká republika nabízí všem milovníkům lyžování a bílých radovánek celou řadu moderně vybavených lyžařských areálů, které každoročně vylepšují svou infrastrukturu, a mnoho z nich se již bez obav může srovnávat s tradičními alpskými středisky. Nabízejí dobře upravené a uměle zasněžené sjezdovky všech úrovní, několik stovek kilometrů strojově upravovaných běžeckých stop, areály pro snowboardisty, noční lyžování, dětské sjezdovky a sjezdovky pro začátečníky, ale i další služby jako např. lyžařské školy nebo půjčovny lyží a snowboard. Zimní ubytování v České republice je to pravé.

Horské chaty a apartmány Česko

Pokud již znáte místo pro svou zimní Rekreační domy v Čechách (např. Harrachov, Boží Dar, Rokytnice nad Jizerou, Zadov, Albrechtice v Jizerských horách, Vrbno pod Pradědem) a termín, zbývá ještě vybrat to správné ubytování. A právě kvalitní a kompletně vybavené horské chaty v České republice, chalupy a apartmány od společnosti NOVASOL nabízejí vhodné ubytování pro Vaši spokojenou zimní dovolenou v Čechách nebo na Moravě. Prohlédněte si naše rekreační byty v Česku.

Lyžování na horských chatách v Čechách

Za největší cestovatelskou sezónu je považováno léto. Lidé se radují v chalupách a chatách v České republiky, grilují, koupou se a poznávají české památky. Ne všichni jsou však milovníci horkých prázdninových dnů a úmorných teplot. Mnozí lidé prahnou po bílé sněhové pokrývce. Zbožňují běžecké i sjezdové lyžování, bobování, sáňkování i pořádnou koulovačku na dovolené v českých horách. Máte svoji oblíbenou lokalitu anebo jezdíte do různých zimních letovisek? Jedno je jisté. V České republice jich najdete stovky. Ať se rozhodnete pro Krkonoše, Jizerské a Orlické hory, Šumavu, Beskydy, Jeseníky, Chřiby, Krušné hory, Vysočinu či Oderské vrchy, vždy jsou pro vás přichystány kilometry upravených lyžařských tras.

Rekreační chaty Česko

Lyžařské areály se nacházejí v Čechách, na Moravě i ve Slezsku. Mezi nejvýznamnější lyžařská střediska Beskyd patří Horní Bečva – Solisko, Karolinka, Lysá hora, Pustevny, Velké Karlovice, Ski areál Mosty u Jablunkova, Ski MSA Staré Hamry anebo Soláň. Parádní lyžovačku zažijete i v Bílých Karpatech, na Brdech a Hostýnských vrších na Ski Rusava, Tesáku anebo Trojáku. Naše chaty v Čechách Vás jistě nadchnou. Projeďte si všechny parádní svahy a běžecké stopy s rodinou a přáteli. Vyzkoušejte tratě na Chřibech ve Stupavě, v Javorníkách na Kohůtce. Omámeni budete možnostmi Jeseníků a Červenohorského sedla, Lázeňského vrchu Lipová lázně, Ramzové, Koutů nad Desnou, Františkova, Ostružné, Petříkova, Karlovy Studánky anebo Vrbna pod pradědem. V České republice se jistě vyřádíte!

Objednejte si chalupy České republiky!

Prozkoumejte i možnosti zimních radovánek Jizerských hor v Bedřichově, Desné, Ještědu a Zlaté Olešnici. Králický Sněžník upoutá areály Dolní Moravy, Kraličákem a Starým městem pod Sněžníkem. Krkonoše panují všem horám a zajistí perfektní lyžování v Harrachově, malé Úpě, Rokytnici nad Jizerou, Strážné anebo v Peci pod Sněžkou. Krušné hory se chlubí Bouřňákem, Božím Darem, Klínovcem anebo Telnicí. Zimní potěšení na svahu ochutnáte i v Orlických horách na Bukově hoře – Suchém vrchu, Pekláku, Deštné, Červené vodě anebo Petrovičích. Šumava, královna hor pohraničí upoutá Hartmanovicemi, Horní Vltavicí anebo lyžovanou na Lipně. Vysočina přiláká areály v Chotěboři, Olešnici na Moravě, Býšovci anebo Jimramově. Horký grog, teplo krbu a parta přátel, to patří k rekreaci na chatách České republiky.