Rekreační domy v České republice

Dovolená Česko

Neustále se honíme za hranice, a přitom skutečné krásy můžeme najít i u nás doma. Nevěříte? Pojeďte se tedy přesvědčit na vlastní oči. Sami určitě zjistíte, jak málo svou zemi znáte a čím vším Vás i po tolika letech žití zde může překvapit. A každý správný cestoval potřebuje někde složit hlavu, proto si přečtěte další zajímavé informace o dovolené v Čechách.

Rekreační domy, apartmány a chaty v České republice

Pro Čecha je nejtypičtějším ubytováním mimo domov rekreační dům v Čechách nebo City apartmán v Praze. Možná Vám tato slova připadají trochu cizí, lidově řečeno říkáme takovému ubytování chaty. XXL chalupy v České republice si můžete zarezervovat po celé republice.

Nejčastěji hledáme ubytování v Krkonoších a pobyt v Jizerských horách, kde si v zimě můžete užít hromady sněhu a krásných zimních radovánek a v létě zase podniknout báječné horské túry a pročistit si hlavu na čerstvém vzduchu. 

Rekreační domy, apartmány a chaty v České republice

Chalupa v Čechách k pronájmutí ale rozhodně není žádným překvapením ani na Šumavě, která nabízí taktéž překrásně čistou přírodu, skvělé cyklostezky i pěší trasy a také rašeliniště a jezera. Ať už zvolíte jakékoliv hory, určitě Vás naše ubytování na horách mile překvapí. A nezapomeňte strávit také Silvestr na horách v České republice. Pokud totiž nejste místní, určitě to pro Vás bude úžasný zážitek.

Chaty a chalupy v Čechách

Silvestr na horách v České republice lze knihovat i na lastminute, nabízíme ubytování Krkonoše, Šumavu, Beskydy i jiné destinace. Pokud máte raději relax, doporučujeme Vám zarezervovat [link8], které jsou známé svými rybníky, ale také je zde k vidění mnoho zámků a hradů.

Vydejte se po stopách české historie. Že Vás děti stále přemlouvají, abyste si udělali výlet do hlavního města, ale Vám se tam nechce jezdit pouze na otočku? Nevadí, nabízíme také levné ubytování v Praze. Poznejte Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, Vyšehrad, Petřín a další atrakce. Naše rekreační domy najdete i na Moravě, kam si můžete zajet hlavně v létě a navštívit na jihu některý z místních vinných sklípků nebo se vydat více na sever, kde najdete lázně, Baťovo město, ale také hory, kde se můžete více seznámit s pohostinností a valašskou zábavou.

Rekreační domy, apartmány a chaty v České republice

Cestování po Čechách, Moravě i Slezsku

  • Jste tu doma a znáte to, většinou se i všude domluvíte a není pro Vás složité se kamkoliv dostat. Autem, vlakem, autobusem, pěšky, na kole, motorce - vždy to pro Vás bude zážitek.
  • I u nás se dá totiž strávit krásná dovolená. Všechny naše chaty na Moravě a rekreační domy v Čechách jsou velmi pěkně vybavené a vhodné i pro rodiny s dětmi.
  • Máte-li domácího mazlíčka a bylo by mu bez Vás doma smutno, můžete si ho vzít s sebou. Dovolená se psem u nás není ve spoustě domech žádný problém.

A další lákadla...

Stále si myslíte, že Vás nemá kde co překvapit? A co třeba místní speciality....vydejte se na dovolenou do Krkonoš a dejte si pravé Krkonošské kyselo nebo ochutnejte v jižních Čechách dobrotu zvanou „Kočičák“ a pokud rádi něco sladkého, co si dát takhle Moravské či Valašské frgály?

V každém kraji i regionu se podávají jiné speciality a i jídlo patří k poznávání země, ve které žijeme. Nezanevírejte nas svou vlastí, určitě prožijete kouzelné prázdniny a budete motivováni poznávat další místa a kouty země, které jste doposud neobjevili.