search

Ubytování v Chorvatsku

Ubytování v Chorvatsku v apartmánech u moře pro vás!

Často přemýšlíte nad tím, kam vyrazit za odpočinkem po Evropě? Rádi byste spatřili klenoty zapsané na seznam dědictví UNESCO, užívali si koupání v moři, provozovali sportovní aktivity a tančili na diskotékách? Vyrazte na dovolenou na Istrii, kde je čisté průzračné moře, dlouhé písečné pláže, bujarý noční život a perfektní ubytování v Chorvatsku od NOVASOL! 

S NOVASOL máte jistotu, že vaše relaxace u Jadranského moře dopadne na výbornou. Pokud prahnete po romantických procházkách po pláži, potápění, windsurfingu, koupání a stavění hradů z písku, jste na správném místě. Rekreační domy v Chorvatsku se nacházejí v bezprostřední blízkosti největších dominant a zábavy. Mnohé pronájmy mají vlastní bazén, vířivku, saunu a prostornou terasu s úžasným výhledem na Chorvatské moře.

Dovolená v Chorvatsku

Pozvánka do prázdninového domu Chorvatska

Hledáte skvělou destinaci pro strávení rodinné rekreace po Evropě? Zaměřte se na dovolenou v Dalmácii plnou slunce, moře a zábavy ve dne v noci. Vily s bazénem v Chorvatsku vás vřele uvítají. Těšte se na pohodlné ubytování na Istrii s vlastním bazénem, saunou, velkou terasou, zahradním nábytkem a výhledem na moře.

Obejměte skvosty architektury, Diokleciánův palác ve Splitu, staré město Dubrovníku či Trogiru, katedrálu v Šibeniku a podlehněte přírodním památkám, jako jsou Plitvická jezera s vodopády, Brijunské ostrovy, národní park Paklenica anebo jeskyně Baredine. Koupání na písečných a oblázkových plážích vás nenechá chladnými.

Rekreační domy v Chorvatsku

Komfortní ubytování v Chorvatsku vás dostane na kolena

Chorvatsko najdete na rozmezí střední a jižní Evropy. Dřívější stát bývalé Jugoslávie sousedí se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Hercegovinou i Černou Horou. Hlavní město Záhřeb se pyšní středověkými klenoty architektury a leží na úpatí hory Medvedica, severním směrem od řeky Sávy. Turisté z celého světa vyhledávají dovolenou v Dalmácii díky unikátním podmínkám pro letní radovánky, významné pamětihodnosti a divy přírody. Vyrazte na dlouhé písečné pláže v Chorvatsku, kde si užijete nejen koupání v Jadranském moři, ale i sportovních aktivit ve vodě i na suchu.

Kontinentální a středozemní pobřeží je ideální pro celoroční dovolenou v Dalmácii. Za zmínku stojí vnitrozemí, oblast kolem řek Sáva, Dráva, Dunaj, pohoří Velebit i Chorvatské ostrovy Krk, Brač, Hvar, Cres, Pag, Korčula, Mljet, Lastovo, Pašman, Lošinj či Rab. Velkou atraktivitu nabízí Istrie, Severní, Střední a Jižní Dalmácie. Kroky výletníků vedou do měst Trogir, Split, Dubrovník anebo Zadar. Chorvatsko je zemí splněných snů, které nikdy nezklamou.

Rekreační domy v Chorvatsku

Získejte mimořádné ceny apartmánů Chorvatska

Zavítejte na dovolenou na Istrii a obdivujte nádherné oblasti přírody a kulturního dědictví. Ať už se vydáte do vnitrozemní anebo do přímořských lokalit, vždy budete nadmíru spokojeni. Istrie, poloostrov severozápadního chorvatského pobřeží skrývá Poreč, Novigrad, Rovinj, Vrsar, Fažanu i Umag. Kvarnerský záliv zahrnuje ostrovy Krk, Cres, Pag a Rab. V Severní Dalmácii, přímořské oblasti mezi Zadarem a Šibenikem, si přijdou na své všechny věkové hranice výletníků. Střední Dalmácie, to je populární Split a Makarská riviéra. V Jižní Dalmácii si užijete pobřeží kolem Dubrovníku. Ve vnitrozemí poznáte Záhřeb a Slavonii. Prázdninové domy na Istrii jsou posety v atraktivních přímořských zónách, poblíž přírodních šperků i kulturního dědictví země.

Rekreační domy v Chorvatsku

Seznamte se s dovolenou v Chorvatsku

Objednejte si pobyt v apartmánech v Kvarnerském zálivu a prožijte super rekreaci u Jaderského moře. S NOVASOL na vás čeká spousta výhod, slevy a výhody v Chorvatsku na vstupy a jiné atrakce. Možná by se vám zalíbila okružní jízda kolem istrijského přístavního města Pula. Spatříte amfiteátr, Vítězný oblouk rodiny Sergiů i Herkulovu bránu. Podél pobřeží vás čekají nezaměnitelné chvíle pohody.

Zamluvte si letní domy Chorvatska a užívejte si 10% slevu na tento jedinečný výlet. Díky NOVASOL získáte 10% slevu do potápěčského centra v Medulinu. Právě zde se konají potápěčské kurzy s programy PADI a CMAS. Je libo návštěva stylové restaurace nabízející istrijskou kuchyni? S rezervací pronájmu v Rovinj máte 10% slevu jistou. Čekají na vás i další bonusy, výlet lodí s M/B Rižana s 15% slevou anebo návštěva vinného sklípku s 10% slevou. Informujte se o svých výhodách ještě dnes!

Dovolená v Chorvatsku

Zarezervujte si své ubytování v soukromí v Chorvatsku ještě dnes!

Pokud si myslíte, že vám dovolená v Dalmácii nabízí jen lenošení u Jaderského moře, vodní radosti a noční život, jste na omylu. Milovníci přírody si přijdou na své v Národním parku Kornati, kde se snoubí čistota přírody drobných ostrůvků, ostrovů a útesů mezi Dugi otok a Žirje. Velkou atrakcí jsou Plitvická jezera, která uchvátí oko i toho nejzkušenějšího výletníka. Tato dechberoucí jezera byla zapsána roku 1949 na seznam světového dědictví UNESCO. Přeci nebudete pořád jen na sluncem zalitých plážích! Vrhněte se za poznáním přírodním drahokamů a začněte od těch nejpřitažlivějších. Nemůžete propásnout takovou příležitost podívat se do národního parku Velika Paklenica, který je nedílnou součástí pohoří Velebit. Jen si představte ten úžas, jak se proplétáte kaňonem dlouhým 10 kilometrů, který skrývá veškeré rozmary fauny i flory. Samotné pohoří Velebit je rájem horské turistiky, adrenalinových sportů a svobody během dovolené v Dalmácii.

Rekreační domy v Chorvatsku

Senzační ubytování na Istrii nepřehlédnete

Mezi atraktivní nabídky dovolené od NOVASOL patří pronájmy a ubytování na Istrie. Severozápadně položený poloostrov je plný starobylých vesniček, hradů, malebných krasových kopců či vinic. Zakousněte se do romantiky věhlasných jmen Pula, Poreč či Medulin. V Chorvatsku si přijdou na své i nadšenci rybolovu, vodních sportů a kulinářských specialit. Kouzlu zdejší krajiny a přátelské atmosféry neodoláte. Už jste slyšeli o magii Kvarnerské zátoky? Ano, Cres, Crikvenica, Krk, Novi Vinodolski, Pag, Rab či Senj vám přijdou k chuti. Samozřejmě i zde se nacházejí komfortní letní a rekreační domy s výhledem na Chorvatské moře od NOVASOL! Už máte rezervovaný svůj prázdninový dům na Istrii od NOVASOL? Počítejte s tyrkysově zbarveným mořem, sluníčkem nad hlavou, pohodovým plážovým životem, kulturními i wellness aktivitami! Určitě vás potěší dobrodružství, které nezná hranic stejně jako slevy a výhody v Chorvatsku vztahující se k objednávce rekreačního bytu od NOVASOL! Vychutnejte si okružní jízdu na Pule, kde se majestátně rozkládá amfiteátr, Herkulova brána či Vítězný oblouk rodiny Sergiů! Znalci cestování ocení potápění na Medulinu a začátečníci zkušenosti s kurzem PADI a CMAS!

Dovolená v Chorvatsku

Pohodlí domů s bazénem v Chorvatsku stojí za to!

Zajistěte si rekreační byty Chorvatska s panoramatickým výhledem na západ slunce z terasy či balkónu anebo vilu u moře se zahradním nábytkem PLUS. Určitě se vám zalíbí lenošení na kvalitním zahradním nábytku ze dřeva, hliníku, proutí či plastu doplněném měkoučkými podsedáky. K dispozici je také slunečník a zahradní gril, prostě příjemná rodinná idylka. Pokud ještě přesně nevíte, v jakém termínu vyrazíte na rekreačních domech v Chorvatsku, upoutají vás nabídky Lastminute. Rádi byste strávili zasloužený odpočinek i se svým zvířecím mazlíčkem? Sledujte příjemné ubytování v Chorvatsku s označením PET či PET FRIENDLY.

Rekreační domy v Chorvatsku

Bezstarostná dovolená v Chorvatsku od NOVASOL

Věděli jste, že přináší dovolená v Chorvatsku nejlepší podmínky? Servisní kanceláře fungují po celé Evropě. V těchto střediscích vám vždy dokonale poradí a pomohou z nahodilé nepříjemné situace. Hlavní servisní kancelář se nachází v Dánsku, zde jsou vám zkušení pracovníci vždy k dispozici. 0045 97 97 57 57.  Pokud vyrážíte do vil u moře Chorvatska, oceníte zdejší střediska. Poreč, Pula, Labin, Rijeka, Zadar, Split, Korčula a Dubrovník, to je pomoc na dosah ruky. Pokud je z nějakých důvodů servisní kancelář v Chorvatsku mimo provoz, kontaktujte telefonickou horkou linku anebo přímo zmiňovanou centrálu NOVASOL s otevírací dobou od pondělí do pátku a v neděli od 09:00 – 19:00 a v sobotu od 14:00 – 20:00.

Dovolená v Chorvatsku

Obejměte s NOVASOL památky a radovánky u vody!

Hvězdou mezi všemi městy, které spatříte na své Chorvatské dovolené je Dubrovník. Perla Jadranu se tyčí na úpatí vápencového pohoří na jihu Dalmácie. Klíčový resort Severní Dalmácie, Zadar, vás uchvátí starými památkami a velkolepou atrakcí zvanou Mořské varhany. V Boriku najdete písečné pláže oceněné Modrou vlajkou, kde si děti užijí na tobogánu a dospělí v plážových barech. Nesmíme zapomenout na potápění, kryté bazény, tenisové kurty a windsurfing. Prostě rodinná idylka u Jadranského moře! Ukonejšete své sny a tajné fantazie ve městě Trogir, jehož skvosty architektury jsou zapsány na seznam dědictví UNESCO. Katedrála sv. Vavřince vás svými půvaby položí na kolena. Zdejší pláže v zátoce Saldun u ostrova Čiovo osvěží v parných letních dnech. Je libo zábava ve dne v noci a sluníčko, které snad nikdy nezapadá? Vyrazte do dechberoucího Splitu! Pokocháte se všudypřítomným Jadranským mořem, ale i úžasným pohořím Kozjak, lesoparkem a výhledy z kopce Marjan.

Dovolená v Chorvatsku

Vezměte útokem chtíče poznání Diokleciánův palác, jeho sklepení a zachovalé opevnění. Jakmile vás omrzí magnety historie, zamiřte na 6 městských koupališť anebo na pláž Bačvice pyšnící se Modrou vlajkou. Ve všech zmiňovaných městech vás čekají nesčetné kulturní akce, hudební festivaly, koncerty, taneční večery, trhy, muzea, galerie, rybářské aktivity a v neposlední řadě pohodlné ubytování na ostrově Brač od NOVASOL! 

Máte chuť na adrenalinovou dovolenou v Chorvatsku? Nemáte v plánu jen lenošení, opalování a koupání v Jaderském moři? I vám jsou dveře otevřené. Tento stát vás provede drahokamy historie, přírody i podmořského světa. Rádi byste spatřili zázraky ukryté pod mořskou hladinou? Zúčastněte se potápěčských kurzů pro začátečníky. V řekách Dobře, Mrežnici, Uně, Cetině i Kupě vás čeká báječný rafting. Půvaby speleologie okusíte v Modré či Dračí jeskyni. Jízdu na kánoe a kajaku si můžete dopřát na řece Cetině a Krce. Dobrodruhy uchvátí seskok padákem anebo výlet balonem. Jízda na koni, cyklistika, horská turistika, koupání a vodní sporty vás zcela ovládnou.

Honem do útulných chat Chorvatska

Dovolená na Istrii je spojená především s koupáním v osvěžujících mořských vlnách, ale jistě nepohrdnete ani radovánkám v četných aquaparcích. Navštivte bazén v Istrialandii, aquacentrum Solaris u Šibeniku, Aquacolors v Poreči, adrenalinový park Čikat na Lošinju anebo vodní svět ve Fažana a Umagu! Mladé generace si rády vyrazí na diskotéky i do hudebních klubů Jadranu. Všechny generace se rády zúčastní Dubrovnických letních her, Osorských hudebních večerů, Mezinárodního dětského festivalu v Šibeniku, Splitského léta, Melodií Jadranu, Hvarského léta ai Rytířských her Moreška a Kumpanija. O příliv nových informací se postarají muzea v Pule, Zadaru, Rijece i Dubrovníku. Malé výletníky nadchnou akvária a muzea mořeplavby v Crikvenici, Rovinj, Vodicích i Pule.

Rekreační domy v Chorvatsku

Zakotvěte v ráji na zemi s NOVASOL!

Tímto výhody s NOVASOL ještě nekončí! Už jste slyšeli o věhlasné Istrijské kuchyni v útulném prostředí stylové restaurace v Rovinj? Zveme vás ke stolu! Nový příliv energie vás očekává ve Žminj, kde je příroda tak pestrá a nedotčená. Kdo by nemiloval víno a jeho sílu? Užívejte si slevu 10% v Barban! V ranči Barba Tone, vás dychtivě očekává pozvánka k jízdě na koni! Projeďte Istrii v koňském sedle a ukořistěte super 15% slevu na výlet přezdívající se plavání s koněm! Ještě toho nemáte dost? Rovinj a Vrsar vás vyzývají k plavbě lodí s M/B Rižana! Tato loď je nepochybným kulturním bohatstvím Chorvatska! Zhluboka se nadechněte a mrkněte na jedinečné nabídky rekreačních domů v Chorvatsku od NOVASOL! Sledujte speciální akce, slevy a výhody v Chorvatsku které vás nenechají chladnými v jakékoliv roční době! Navštivte mezinárodní dětský festival v Šibeniku, festival folkové hudby ve Splitu či atraktivní hudební akci Inmusic v Záhřebu. Potápění, windsurfing, koupání, dětské atrakce, noční rej, taneční večery, přírodní unikáty i nepopsatelně romantické poklady historie, to vše se stane skutečností jako mávnutím kouzelného proutku! Vydejte se na dovolenou do Chorvatska a obejměte Jaderské moře, slunečné dny a splněné sny z pohodlí prázdninových domů na Istrii od NOVASOL!

Dovolená v Chorvatsku

Příjemné chvíle prožijete na dovolené v Chorvatsku

Zavítejte na dovolenou do Chorvatska, státu sousedícího se Slovinskem, Maďarskem, Srbskem, Bosnou a Herzegovinou, Černou Horou a přes moře s Itálií. Hlavním městem je Záhřeb. Území východního Jadranu bylo domovinou kmenů Ilyrů a kolem roku 400 př. Kr. zde byly založeny první řecké kolonie, které po sobě zanechaly četné památky. Tato země byla v minulosti často dobývána nejrůznějšími kmeny a vládci. Nacházejí se zde památky z doby kamenné, římské, barokní i renesanční. Není divu, že jsou zdejší klenoty zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Poblíž mnoha rekreačních domů Chorvatska najdete stylové restaurace nabízející lahodné speciality, jako jsou pršut, pašticada,ryby s bylinkami, brohed, čevapčiči, ražniči, čufty a sýry. Chorvaté mají v oblibě víno, pálenky rakiju a travaricu.

Dovolená v Chorvatsku

Dovolené v Chorvatsku se nic nevyrovná

Na dovolené v Chorvatsku se můžete spolehnout na nejkrásnější evropské pláže oceněné Modrou vlajkou, která značí perfektní čistotu vody. Nezapomenutelné chvíle vás čekají na písečných i oblázkových plážích Punta v Omiši, Medveja v Istrii, Baška na Krku, Rajska plaža na Rabu, Punta Rata na Brele, Zlatni rat na Brači anebo v Medulinu a na Makarské riviéře. Jakmile se vám zachce na výlet do přírody, nezapomeňte na půvaby Plitvických jezer, národních parků Paklenica, Severní Velebit a Mljet, Kornatských a Brijunských ostrovů, krasových úkazů kolem řeky Krky či pohoří Gorski kotar. Chráněné krajinné oblasti Učka, zátoka Telašćica na ostrově Dugi otok, Vranské jezero i pohoří Biokovo musíte navštívit. Vily s bazénem v Chorvatsku jsou skvělým místem pro rodinou dovolenou.

Dovolená v Chorvatsku

Na dovolenou do Chorvatska autem?

Toužíte strávit letošní dovolenou v Chorvatsku a přemýšlíte o cestování automobilem? Nezapomeňte dodržovat dopravní předpisy všech zemí, kterými projíždíte. Před samotným odjezdem zkontrolujte stav vozidla a připravte si doklady k jízdě, řidičský průkaz, technický průkaz a doklad a povinném ručení. Nejvyšší povolená rychlost v obci je 50 km/hod a na dálnicích 130 km/hod. Osobní vůz s přívěsem musí dodržet maximální rychlost 80 km/hod. Pamatujte na celodenní svícení a používání bezpečnostních pásů. Telefonní číslo chorvatské policie je 92. Na čerpacích stanicích lze koupit Super 98, Eurosuper 95, Normal a Euro Diesel. Větší města mají i LPG. Cestování autem do apartmánů Chorvatska slibuje svobodu a komfort.

Dovolená v Chorvatsku

Získejte skvělé ceny chalup Chorvatska od NOVASOL!

Už se nemůžete dočkat, jak vyrazíte na dovolenou do Chorvatska? Ať se těšíte na romantickou rekreaci ve dvou, rodinný pobyt se zvířecím mazlíčkem anebo adrenalinovou jízdu za sportovními atrakcemi, nikdy nešlápnete vedle. Oddejte se pěší turistice po pohoří Velebit a vyšlapejte až na Medvedicu. Lenošte na skvostných písečných kobercích Banja, Slatina, Lišanj, Crikvenica anebo Medveja. Poznejte divy architektury v Dubrovníku, Zadaru, Splitu i Šibeniku. Rezervujte si vily s bazénem Chorvatska od NOVASOL a spolehněte se na příjemné ceny, výhody, slevové balíčky, teplé proudy Jadranu, dětské atrakce v hojném počtu, noční život v plném proudu a kulturní šperky navlečené jako perly na náhrdelníku.

Rekreační domy v Chorvatsku