search

Ubytování v Biograd na Moru

Ubytování v Biograd na Moru vás zaujme vším

Biograd na Moru nabízí blízkost veškerých turistických krás a zajímavosti severní Dalmácie, ovšem ne přímo v centru. Máte-li rádi pobyt na dosah společenského ruchu, avšak v klidnějších místech, je pro vás ubytování v Biograd na Moru jako dělané. Název Biograd na Moru, ve středověku znělo jméno Alba Civitas, v překladu znamená Bílé město na moři. Přesně tak vypadá panorama přístavu. Ubytování Dalmácie si můžete zajistit v libovolnou roční dobu, i v tak chladném měsíci pro nás Středoevropany, jakým je leden, se zde mohou teploty vyšplhat i lehce přes 20 stupňů Celsia.

Dovolená v Chorvatsku a ubytování v Biograd na Moru

Městečko s téměř 6 tisíci obyvatel leží jen necelých 30 kilometrů jižně od Zadaru, střediska severní Dalmácie. Toto přístavní městečko leží kousek od ostrůvků Planac a Sveta Katarina, kde je k vidění proslulý maják. Z přístavu Biograd na Moru můžete podniknout výlet lodí do národního parku Kornati. Ubytování v Biograd na Moru tak může být výchozím bodem pro mnoho vašich výletů na moři, po moři i po souši.

Ubytování v Biograd na Moru

Prázdninové domy a apartmány v Chorvatsku

Pokud jste fanoušky jachet a jachtingu, mohlo by vás zajímat, že v Biogradu na Moru se nachází marina, tedy přístav pro jachty, s atrakcí, která nemá jinde obdoby, a to podmořským osvětlením. Velmi efektní atrakce pro turisty, která neměla svého času na světě obdoby. Ubytování v Biograd na Moru nedaleko osvětlené mariny je dozajista příležitostí ke krásnému dennímu i nočnímu výhledu. A nejen to. Díky ubytování v Chorvatsku budete moci navštěvovat i krásné oblázkové pláže lemované borovým lesem. Jednou z nejpopulárnějších pláží v oblasti, nachází se dokonce pouhých 10 minut od centra městečka, je pláž Dražica. Další známou pláží je oblázkově-písčitá pláž Solica, v blízkosti které se nachází kemp.

Dovolená v Dalmácii zaujme

Prázdninové domy a apartmány v Biograd na Moru poskytnou ubytování dle vaší libosti a požadavků, a to především těm z vás, kteří máte rádi nepřeberné možnosti sportovního vyžití. Mezi vodní sporty, které zde můžete provozovat, patří především již zmiňovaný jachting i potápění, které zde můžete nejen provozovat, ale také se ho i učit, pokud jste se s ním dříve neseznámili.