search

Ubytování Makarská riviéra

Ubytování Makarská riviéra, splněný prázdninový sen

Velmoc písečných a oblázkových pláží

Pravděpodobně ty nejkrásnější pláže Jadranu objevíte při ubytování Makarská riviéra, v proslavené oblasti s 60 km písečných pláží a pláží s těmi nejmenšími a nejbělejšími oblázky vhodnými i pro malé děti. Makarská: centrální město turistické riviéry, podle kterého byla pojmenována jako Makarská riviéra. Omrzí-li se vám během ubytování Dalmácie koupání a slunění, můžete navštívit např. místní Malakologické muzeum se sbírkami mušlí a lastur z celého světa, které se nachází v bývalém františkánském klášteře. Makarská je také významné lázeňské centrum, kde se léčí nemoci dýchacích cest a pohybového ústrojí. Město je domovem budov a kostelů, které se datují do 13. století, takže budete mít spoustu příležitostí k objevování některých fascinujících chorvatských dějin této oblasti.

Co dělat o dovolené na Makarské riviéře

Tato oblast je nejvíce vzrušující prázdninová destinace, kde je nepřeberné množství možností jak trávit volný čas: od procházky po nádherné promenádě, která je lemována luxusními restauracemi a krásnými kavárnami, přes objevování krásných historických budov, ztracení se v dlážděných chodbách až po zastavení se k večeru na drink. Během vašeho pobytu v některé z našich vil v Chorvatsku na Makarské najdete mnoho trhů, pizzerií ​​a kaváren, které se nacházejí vedle sluncem omývaných břehů. Noční život během ubytování Makarská riviéra je živý a nechybí tam dostatek živé hudby, příjemné bary a noční kluby, které vyhovují vkusu všem. Pro milovníky vodních sportů je Makarská skvělou destinací, protože oblast nabízí skvělé možnosti pro plachtění, potápění a windsurfing. K dispozici je také možnost paraglidingu a lezení na nedalekých kopcích a na horu Biokovo. Najděte si ideální prázdninový pobyt v Dalmácii a užijte si vše, co Makarska nabízí.

Ubytování Makarská riviéra

Ubytování Makarská riviéra a dovolená Chorvatsko

Více než šedesát kilometrů úžasných písečných pláží a pláží s malými oblázkami vhodnými i pro nejmenší děti - to je proslulá Makarská riviéra (Makarská, Baška Voda, Tučepi, Podgora, Živogošče), oblast s nejkrásnějšími plážemi na celém pobřeží Jaderského moře. Ale pozor: hned za Makarskou riviérou se zvedá pohoří Biokovo se stejnojmenným přírodním parkem a nejvyšší horou Sv. Jure (1.762 m), ze které je za dobrých podmínek vidět až na 250 km vzdálený poloostrov Gargano v jižní Itálii! Ubytování v Chorvatsku je tou nejlepší volbou pro vaši dovolenou. Nemůže být už jednodušší najít skvělé ubytování s vlastním stravováním v Chorvatsku, které by vyhovovalo vašim potřebám a potřebám vaší rodiny. Pomocí našich specifikací vyhledávání na našich webových stránkách budete mít snadné najít to správné ubytování pro vás. Ať už hledáte pohodlný apartmán v blízkosti centra města, luxusní vilu s bazénem nebo prázdninový dům na pláži - jsme si jisti, že vám můžeme nabídnout správnou dovolenou.