search

Ubytování Nin

Ubytování Nin, pestré prázdniny v Chorvatsku

Překrásná dovolená v Ninu

Dalmácie je krásná a rozmanitá oblast Chorvatska, a to jak přírodně, tak kulturně, historicky i architektonicky. Jedním z míst severní Dalmácie, která dozajista stojí za návštěvu, je Nin, pobřežní městečko ležící jen asi 14 kilometrů severozápadně od Zadaru. Pronajměte si ubytování Dalmácie a objevujte s námi kouzlo tohoto krásného regionu. Objednejte si ubytování Nin a budete pobývat na klidném místě, ze kterého ale budete mít na co si vzpomenete na dosah ruky. Kromě výběru z množství vodních sportů, jakými jsou například windsurfing, vodní lyžování, potápění, jízda na vodním skútru, se můžete věnovat i sportům jako plážový volejbal, tenis, stolní tenis.

Ubytování v soukromí Nin v oblasti severní Dalmácie nabízí sportovní i kulturní vyžití

Dovolená Nin nabízí unikátní spojení rekreace v oblasti plné historicky a kulturně zajímavých míst s aktivní dovolenou v oblasti plné přírodních krás. Nin je jedním z nejdůležitějších kulturních center ranného chorvatského státu, má jedinečné specifické památky ranně chorvatské architektury. Do Ninu se ovšem nejezdí jen kvůli jeho památkám, ale Nin je samozřejmě také oblíbeným přímořským letoviskem a dokonce lázeňským městem.

Ubytování Nin

Prázdninové domy a apartmány Nin, kousek od moře a zábavních středisek

Městečko Nin nabízí svým návštěvníkům okolí plné malebných písečných, ovšem zároveň velice klidných pláží s pozvolným vstupem do vody. Ubytování v Chorvatsku a apartmány Nin mohou mít ve svém okolí dokonce laguny s velmi mělkou vodou. Takové koupání je pak velice vhodné především pro rodiny s malými dětmi. Nin vám nabízí mnoho prostoru a klidu, abyste mohli trávit příjemnou dovolenou s rodinou, s přáteli, s dětmi, a dokonce i s domácími mazlíčky. Po domluvě je možné s sebou vzít psů dokonce víc. Ubytování Nin skýtá mnohé další možnosti. Nin se nachází nedaleko od rekreačního a zábavního střediska Zadar, které nabízí poměrně širokou škálu možností jak sportovního, tak kulturního vyžití.

Aktivní dovolená Chorvatsko, co můžete podnikat v Ninu a jeho okolí

V okolí je také několik cyklostezek a máte zde možnost i vyjížděk na koni. Díky vile s bazénem v Chorvatsku budete moci v okolí navštěvovat také kulturní akce, v nedalekém středisku Zaton se můžete zapojit do bohatého nočního života, navštívit některý z animačních programů, lunapark nebo diskotéku. V městečku Nin je několik restaurací, ale i prodejen s potravinami, tržiště se zeleninou, lékárna, v podstatě veškerá základní vybavenost, díky které budete moci v klidu obývat prázdninový dům Nin bez obav a plně zásobeni. Pokud toužíte po přírodních krásách, doporučujeme navštívit Národní park Paklenica u obce Starigrad, který je velmi vyhlášeným místem pro milovníky přírody.

Přímořské letovisko a lázeňské město Nin

Proč strávit dovolenou v Dalmácii a objednat si právě ubytování v apartmánech a prázdninových domech v Ninu? Biskupský kostel sv. Kříže o rozměrech 9x9 m je považován za nejmenší katedrálu na světě a patří k nejkrásnějším ukázkám ranně středověké architektury v celém Chorvatsku. Písčité laguny s mimořádnými mikroklimatickými podmínkami jsou obzvlášť vhodné pro lázeňské pobyty. V Ninu se nachází i největší naleziště léčivého mořského bahna peloid. Nedaleko města Nin se nacházejí také saliny neboli místa, kde se tradičním odpařováním získává kvalitní mořská sůl. Nejen městečko Nin, nýbrž i nádherné písečné a oblázkové pláže v okolí rozhodně stojí za návštěvu a naše kompletně zařízené prázdninové domy v Chorvatsku vám poskytnou dokonalé zázemí pro spokojenou a ničím nerušenou dovolenou.