search

Ubytování na ostrově Molat

Ubytování na ostrově Molat v soukromí

Molat patří k zadarské ostrovní skupině, která je součástí Severodalmatských ostrovů. Hledáte-li pro svou dovolenou ubytování v Dalmácii na ostrově nedaleko turistického centra severní Dalmácie, pak je pro vás ideální ubytování na ostrově Molat. Ubytování v soukromí Molat má dozajista mnoho výhod – budete moci pobývat v podmínkách, které maximálně přiblíží komfort a jistotu domáckého prostředí. Po domluvě lze dokonce s sebou vzít i domácího mazlíčka, a to nejednoho. Dovolená na Molatu je vhodná jak pro jednotlivce, tak pro páry, skupiny či rodiny.

Prázdninové domy v Dalmácii

Východní pobřeží ostrova Molat je velmi členité, s četnými drobnými zátokami, které nabízejí nesčetné možnosti koupání, ale také sportovního rybaření. Západní pobřeží směřuje na otevřené moře, je o poznání strmější a méně členité. Středem ostrova se táhnou dvě vápencové vyvýšeniny. Záleží jen na vás, jaké podmínky preferujete, zda budete chtít obývat rekreační dům Molat Chorvatsko s výhledem na otevřené moře nebo zátoky lemující pobřeží. Na ostrově Molat se nenacházejí významnější architektonické památky z dob dávno minulých, Molat je dokonce neblaze proslulý tím, že během druhé světové války zde byl obávaný italský koncentrační tábor. To vše ovšem vyváží přírodní krásy, které skýtá ostrov Molat i celá oblast zadarských ostrovů. Dovolená v Chorvatsku vás i díky ubytování jistě nadchne a okouzlí.

Ubytování na ostrově Molat

Objevujte Dalmácii a ubytování v soukromí

Ostrov Molat severní Dalmácie má lodní a trajektové spojení s městem Zadar, na trase lodí jsou i okolní ostrovy. Ubytování Molat leží tedy na trase, po které se dostanete jak na pobřeží, tak si budete moci prohlédnout sousední ostrovy. Ve vnitrozemí se nacházejí obce Molat, Zapuntel a Brgulje. Dejte si zmrzlinu a večer se k sobě přitulte v ubytování v soukromí Dalmácie! Poslední jmenované mětečko Brgulje se nachází pouhé tři kilometry od Molatu, jedná se o hlavní přístav, v němž mají zastávku jak trajekty tak linkové lodě. Ostrov je znám také poměrně čirým ruchem v oblasti jachtingu, nachází se zde hned několik kotvišť. Je jen na vás, ve které části ostrova Molat byste si chtěli zarezervovat ubytování v Chorvatsku, každá má toho hodně co nabídnout.