search

Ubytování na ostrově Pašman

Ubytování na ostrově Pašman osloví každého

Zažijte krásnou dovolenou na ostrově Pašman

Ubytování na ostrově Pašman má své kouzlo. Nachází se v zadarské ostrovní skupině, patří k Severodalmatským ostrovům a se sousedním Ugljanem ho přes průplav Ždrelac spojuje poměrně nový most. V rámci svého ubytování v Dalmácii tedy budete mít možnost cestovat mezi těmito dvěma ostrovy po souši. Neznamená to však, že byste nemohli zvolit i jiný druh dopravy, například trajekt. Na konci 19. století byl v těchto místech vykopán uzoučký průplav, který byste snadno přeskočili, ovšem dnes již samozřejmě nic takového možné není.

Dobrodružství a ubytování na ostrově Pašman

Dovolená v Dalmácii se může stát pro vás nezapomenutelným rodinným zážitkem, kde si můžete po předchozí domluvě vzít s sebou dokonce i domácího mazlíčka. Dovolená v Chorvatsku je vhodná i pro páry nebo skupiny přátel, kteří se rozhodnou trávit dovolenou společně v pohodlí a komfortu téměř domovského zázemí. Ubytování v soukromí ostrova Pašman je nabízeno po celém ostrově, větší sídla leží na méně členitém východním pobřeží ostrova, ať už se jedná o Tkon, Nedvidjane, Kraj, Pašman, Mrljane, Dobropoljana, Banj, Ždrelac, není se čeho obávat ubytování v Chorvatsku seženete ve kterémkoli z nich.

Ubytování na ostrově Pašman

Objevte prázdninové domy Dalmácie

Ostrov Pašman je poměrně řídce osídlen, a to nejen v porovnání se sousedním ostrovem Ugljan. Dostane se vám zde při vaší klidu mimo hlavní centra cestovního ruchu oblasti severní Dalmácie, ovšem budete s nimi spojeni pomocí trajektů a pravidelných linek lodní dopravy, tudíž Vám nikdo a nic nebrání v jejich návštěvě. Preferujete-li méně vytížené turistické oblasti, je pro vás dovolená Pašman ideální. Na ostrově Pašman máte četné možnosti koupání, procházek, ale také návštěv archeologicky a historický významných míst – byla zde nalezena opevněná sídliště z dob 1. tisíciletí před naším letopočtem. Kulturně–historické památky se nacházejí v okolí obcí, a to především Tkon, Kraj a Pašman. Dovolená v Dalmácii může být tedy výchozím bodem i pro vaše pátrání po krásách a památkách ostrova samotného.