search

Ubytování na ostrově Ugljan

Ubytování na ostrově Ugljan je fajn

Apartmány na Ugljanu nebo jakákoli jiná forma ubytování na ostrově Ugljan je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry, skupiny přátel, dokonce je možné, ovšem po předchozí domluvě, vzít s sebou své domácí mazlíčky, a to nejen psy, ale i kočky, aby bez vás po dobu vašeho ubytování v Dalmácii nestrádali, pokud pro ně neseženete vhodné hlídání.

Ubytování na ostrově Ugljan umožňuje dovolenou aktivní i lenošivou na pláži

Ostrov Ugljan je součástí Severodalmatských ostrovů, dokonce leží přímo proti středisku severní Dalmácie – Zadaru. Ugljan sousedí s ostrovem Pašman, s nímž je spojen mostem. Lze se mezi nimi tedy dopravovat „suchou nohou“. Dopravní dostupnost je jednou z velkých výhod tohoto ostrova, a to i díky poměrně velké frekvenci trajektové dopravy. Ubytování v Chorvatsku je určeno především těm z vás, kteří máte rádi možnosti cestování a výletů do blízkého i vzdáleného okolí. Po celém ostrově Ugljan jsou kvalitní asfaltové silnice, spojení se sousedním ostrovem Pašman zajišťuje nejen již zmiňovaný most, ale také trajekt, kterým se můžete dostat až do městečka Biograd na Moru. Nejvyšší bod Ščah dosahuje 286 m n. m. a nabízí šíroký výhled na pevninu i ostrov Iž a další.

Ubytování na ostrově Ugljan

Pobyt Severní Dalmácie, rekreační domy v Chorvatsku

A aby se vám nestýskalo po nich. Dovolená v Dalmácii nabízí mnoho možností volnočasových aktivit, a to jak sportovních, tak kulturních, což dozajista ocení každý z vás. Velmi dobré podmínky pro koupání jsou nejen na plážích s četnými drobnými zátokami, ale také na upravených koupalištích. Nejvíce možností ubytování Ugljan je v hlavním letovisku Kukljica, které nabízí mnoho možností sportovního i kulturního vyžití, příjemná místa ke koupání i zábavě. Ovšem dobré možnosti ubytování v Ugljan, apartmány v Ugljan a prázdninové domy v Chorvatsku se nabízejí prakticky ve všech částech ostrova. V okolí ostrova se nachází i několik menších ostrůvků s krásnými plážemi, na které je možné se dopravit vypůjčenou loďkou.