search

Ubytování na ostrově Vir

Ubytování na ostrově Vir ve víru zážitků

Věděli jste, že můžete trávit ubytování v Dalmácii na ostrově, a přitom mít jistotu, že se na pevninu dostanete kdykoli, ve dne i v noci, bez obav z toho, že promeškáte přívoz? Ostrov Vir severní Dalmácie je oddělen od pevniny úžinou dlouhou pouhých 300 metrů. Ubytování na ostrově Vir poskytuje vše, co očekáváte od dovolené na ostrově. A mnohem víc. Vily s bazénem v Chorvatsku Vir si můžete najmout na libovolně dlouhou dobu, v jakémkoli ročním období, záleží jen na vás, kdy budete chtít. Na dovolenou můžete jet sami, s partnerem či partnerkou, s rodinou, s příteli, a dokonce s domácími mazlíčky, stačí jen najmout vhodný prázdninový dům na ostrově Vir v severní Dalmácii.

Užijte si nádherné pláže ostrova Vir

Převážně oblázkové pláže ostrova Vir jsou hojně navštěvovány turisty, a to i ze Zadaru, především díky modernímu mostu, který jej spojuje s pevninou. Ovšem toto se týká především víkendu, přes týden ostrov tak turisticky vytížen není. Krásné pláže jsou vhodné pro provozování vodních sportů. Díky mostu budete ze svého ubytování v soukromí Chorvatsko moci navštívit pevninu i vy, po silnici, která z ostrova Vir vede, se dostanete do obcí Nin a Privlaka. Ostrov Vir je rovinatý, poskytuje krásný výhled na sousední ostrovy. Četné možnosti zábavy v Dalmácii, ze kterých můžete vybírat, vám poskytnou dostatek prostoru pro příjemné trávení dovolené dle vlastních představ.

Ubytování na ostrově Vir

Pohodlí prázdninových domů na ostrově Vir ocení každý

Centrem ostrova Vir je stejnojmenná obec. Apartmány Chorvatsko si můžete najmout přímo v tomto městečku. Nachází se zde také mnoho historických a architektonických zajímavostí, které můžete navštívit. V přístavu si můžete prohlédnout zbytky kostelíku v předrománském slohu, na pobřeží pak to, co zbylo z bývalé benátské pevnosti ze 17. století. Románský hřbitovní kostelík svatého Jana patří k tomu, co byste si zde měli také prohlédnout. Ubytování v Chorvatsku je tedy vhodné pro ty z vás, kteří máte rádi mnoho možností a je vám k dispozici během celého roku. Ostrov na dosah pevniny, kam můžete snadno dojet po mostě, kde se můžete procházet, provozovat vodní sporty, navštívit místní architektonické památky staré několik staletí.