search

Ubytování Split

Ubytování Split, které bude vyhovovat všem

Ve Splitu a okolí se nachází četné pláže a koupaliště. Obzvlášť doporučeníhodná je písčitá pláž Barvice, která se nachází téměř v centru města. Ubytování Split vás čeká v největším městě Dalmácie, kulturní metropoli a dopravní křižovatce. Má bohatou historii trvající nejméně 1 700 let. O tom svědčí celá řada archeologických, historických a kulturních památek jako např. proslulý a nádherný Diokleciánský palác (součást seznamu UNESCO), který si nechal postavit římský císař Dioklecián na místě, kde se narodil a kam se po své abdikaci v roce 305 n.l. uchýlil. Tento starobylý palác byl zachován ve vynikajícím stavu a tvoří součást moderního města Split - atrakci, kterou si nesmíte nechat ujít během ubytování v Dalmácii.

Split: úžasné město na Jadranu

Vedle Diokleciánova paláce se Split pyšní samozřejmě celou řadou dalších významných památek jako např. katedrála sv. Domnia (Sveti Dujam, přestavěná z císařova mauzolea), která zaručí nádherný panoramatický výhled na Split, najdete zde krásné náměstí s renesančními paláci Narodni trg či benátská Hrvojova věž (původně z 12. století). Absolutní povinností je návštěva zelené oázy města, parku Marjan. Promenády, solária, zoologická zahrada Splitu a vyhlídkové body poskytující nádherný výhled na město jsou hodnotnými cíly výletů. Oblíbeným místem pro alpinisty a milovníky volného lezení jsou strmé skály na jižní straně parku Marjan. Za návštěvu určitě stojí také 6 km oblázkových pláží Podstrany jen kousek jižně od Splitu. Severně od Splitu se nachází známá jeskyně Vranjača a okolí střeží pevnost Klis na nepřístupných skalách mezi pohořími Mosor a Kozjak. Dovolená v Chorvatsku vám zaručí skvělé zážitky.

Ubytování Split

Dovolená v soukromí díky ubytování Split

Stejně tak jako zřejmé přírodní krásy oblasti a fascinující historické památky Splitu, pokud se rozhodnete zůstat v jedné z našich prázdninových vil v Dalmácii, budete mít možnost objevit celou řadu restaurací a barů - od autentických a starých restaurací až po moderní a špičkové restaurace. Během vaší dovolené s vlastním stravováním v našich chorvatských vilách a apartmánech využijte příležitost ochutnat něco z místní kuchyně návštěvou restaurace, které podávají místní speciality, jako je "Soparnik". Místní víno je také vynikající!

Objevte Split během ubytování s vlastním stravováním 

Split je kulturním a ekonomickým centrem chorvatského regionu Dalmácie. Pokud hledáte aktivní a živé město, ve kterém si můžete pronajmout svojí chorvatskou vilu plnou kaváren, barů, restaurací a mnoha památek historického významu - pak naše ubytování Splitu může být ideální destinací pro vaší příští dovolenou. Nabízíme apartmány s vlastním stravováním ve Splitu, které je druhým největším městem v Chorvatsku a největším na pobřeží Jaderského moře. Prohlédněte si naší nabídku a vyberte si to správné ubytování pro vás a vaší rodinu ještě dnes!