search

Ubytování Tribunj

Ubytování Tribunj, najděte ještě více

Klidné a na zážitky bohaté letovisko Tribunj

Okouzlující rybářská vesnička Tribunj uchvátí každého návštěvníka typickým středomořským koloritem, pohostinností obyvatel, poklidnou atmosférou, krásnou pláží a čistým průzračným mořem. Dostatek ubytovacích míst zde zajišťují četné rekreační domy. K ubytování Dalmácie jsou podobných míst desítky, ovšem tady vás nebudou čekat zástupy turistů. Naopak, na své si tu přijdou zejména milovníci klidu, krásné přírody, mořských radovánek, vodních sportů a rybaření. Ubytování Tribunj, ideální místo k prožití nezapomenutelné dovolené v Šibeniku, najdete v Severní Dalmácii na pobřeží Jaderského moře. Leží hned vedle známého letoviska Vodice a necelých 15 kilometrů severozápadně od slavného Šibeniku. Bezprostředně jej lemují romantické, neobydlené ostrůvky Otok Lukovnik a Otok Logorun. Severovýchodním směrem leží na dohled jeden z větších ostrovů, malebný Murter.

Kolem ubytování Tribunj se konají oslí závody a rybí trhy

Tribunj disponuje několika krásnými zátokami jako stvořenými k perfektnímu koupání. Jejich pláže jsou vesměs pokryty oblázky a voda je v nich křišťálově čistá – asi nejkrásnější z nich se říká Sovlja. Prohlédněte si náš katalog a zajistěte si dovolenou v Chorvatsku, kde se všudypřítomná dlouholetá rybářská tradice každodenně promítá do četných rybích trhů s čerstvými plody moře. Řadu jich najdete i v Tribunji. Zajděte také do některé ze stylových restaurací, kde ryby a další mořské potvory přímo ochutnáte. Vyhlášenou tribunjskou atrakcí jsou též oslí dostihy, při nichž závodí výhradně ženy. Vy sami si budete moci vybrat z kompletní škály suchozemských sportovních aktivit, jako jsou tenis, fotbal či volejbal. V Jadranu si pak můžete vyzkoušet rozličné vodní hry a adrenalinové atrakce. Okolní ostrůvky jsou perfektní destinací pro lodní výlety.

Ubytování Tribunj

Vydejte se poznat krásu Dalmácie a čisté pláže

Městečko Tribunj, z něhož nebudete mít daleko za celou řadou zajímavých atrakcí v Dalmácii, pochází již z poloviny 15. století. Ze středověku, kdy bylo mohutně opevněno, se dodnes dochoval gotický kostel Panny Marie a nepřehlédnutelné zříceniny protiturecké pevnosti Jurjevgrad, postavené počátkem 17. století. A taktéž působivé historické jádro, tvořené prastarými kamennými domky. Největším magnetem kolem Tribunje, který můžete ze svého ubytování v Chorvatsku prozkoumat, je bezesporu Šibenik. Pyšní se pevností svatého Mikuláše v průlivu svatého Antonína, katedrálou sveti Jakov, biskupským palácem, renesanční radnicí nebo opevněním Šubičevac, pochoutkou pro znalce umění a historie. Z Šibenického mostu se naopak příznivci adrenalinu vrhají bungee dumpingem nad řeku Krku, kterou hlouběji ve vnitrozemí proslavil národní park s úchvatnými Skradinskými vodopády.