Čeká na vás báječná dovolená Vodice

Máte-li slabost pro rušná letoviska, ve kterých se neustále něco děje a pořád je co objevovat, měli byste se zajímat o možnost ubytování Vodice v severní Dalmácii. Dovolená v Dalmácii může být příjemně strávenou dovolenou s četnými možnostmi sportovního, kulturního, zábavního, ale i společenského vyžití. Severodalmatské letovisko Vodice je zároveň přístavem. Na rozdíl od mnohých pobřežních měst se může chlubit poměrně bujnou vegetací. Obyvatelé Vodice dokonce v rámci občanské iniciativy Tisíc palem vysazují po městě palmy, aby zkrášlili své město. A právě palmy jsou v představách mnohých z nás velmi silně spojeny právě s chorvatskou severní Dalmácií.

Dovolená Vodice

Prázdninové domy a dovolená Vodice

Dovolená v Chorvatsku skýtá mnohé možnosti k trávení volného času, jak již bylo zmíněno. Možnosti ubytování Vodice jsou také velmi pestré, můžete si u nás pronajmout prázdninové domy a apartmány, které vám poskytnou ideální zázemí pro váší dovolenou v Chorvatsku. Záleží jen na vás, jaký typ ubytování preferujete, jak daleko k pláži chcete bydlet, jaké aktivity na své dovolené preferujete, zda spíše sportovní nebo zábavní. Dovolená Vodice může být určena jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny přátel či partnerské dvojice.

Památky a aktivity, které nesmíte na dovolené Vodice minout

Ve městě ležícím na jadranském pobřeží můžete obdivovat také četné architektonické a archeologické památky, například Čárićovu věž (Čárićev toranj), která se jako jediná dochovala z opevnění budovaného do 16. století jako ochranu před tureckými nájezdy, nebo barokní farní kostel Nalezení svatého Kříže (Našašća sv. Križ) z poloviny 18. století, či dokonce gotický kostel Svatého Kříže (Sv. Križ) ze 17. století. To vše jistě stojí za prohlídku, vyberte si z naší nabídky ubytování v Dalmácii a co nejdříve si nějaký zarezervujte. Preferujete-li během své dovolené sportovní vyžití u vody nebo ve vodě, můžete navštívit místní pláže, nejznámější z nich je oblázková Modrá pláž (Plava plaža), která je téměř 4 kilometry dlouhá. Ze sportovních aktivit s vodou svázaných lze zmínit například potápění, je zde dokonce i škola potápění, jejíchž služeb můžete během své dovolené Vodice využít, windsurfing, jachting, vodní lyže a skútry a další. Vodice nabízí svým návštěvníkům také možnost seznámit se s námořní historií v muzeu, které bylo nově otevřeno v roce 2006, nebo s podmořským světem v místním akváriu. Co se týče zábavních aktivit, ve městě je několik klubů, diskoték a barů, nejznámějším podnikem je hudební klub Hacienda.