search

Ubytování Istrie

Vyberte si ubytování Istrie, které vám bude vyhovovat

Istrie, téměř 3.000 km2 velký poloostrov na severozápadě Chorvatska se svými úrodnými údolími se hostům prezentuje svými starobylými rybářskými vesničkami, hrady na krasových kopcích a vinicemi. Je zde mnoho, co stojí za objevení. Pokud chcete strávit svou příští dovolenou v Chorvatsku, jste v dobrých rukou, protože Istrie na Jadranu je jedním z nejlepších turistických regionů v Evropě. Je pochopitelné, že mnozí z našich klientů se vždy chtějí vrátit stejného ubytování Istrie, ve kterém již byli, ale rádi bychom podotkli, že Chorvatsko je plné zajímavých míst a je škoda vracet se pořád na to samé. Malebná příroda, kterou zde uvidíte může být rovnocenným soupeřem s nejoblíbenějšími oblastmi v Itálii a mezi moderními turistickými centry stále existují útulná malá města. Pokud hledáte ubytování pro vaši dovolenou v Istrii, díky NOVASOL si můžete svojí dovolenou užít v soukromí domu nebo apartmánu v Chorvatsku, ať už sám, jako pár, s přáteli nebo s rodinou!

Ubytování Istrie

Sportovní aktivity na Istrii

Na Istrii je mnoho příležitostí k tomu, abyste během vaší dovolené mohli zažít vzrušující momenty u různých aktivit. Hodně z těchto aktivit lze provádět přímo na moři - 537 km dlouhé Istrijské pobřeží vyzíva k velkému množství vodních sportů. Čistá voda vám umožňuje šnorchlovat, vyzkoušet bananaboaty, rybaření. Pro aktivní turisty jsou zde cyklistické výlety, horolezectví, pěší výlety po horách a mnohem víc aktivit, které na vás čekají. 

Co navštívit na dovolené v Istrii

Přímořská města podávají svědectví o ilyrských, římských a veneciánských dobách. Pobřeží lemované skalami láká svými malebnými zátokami a průzračnou vodou ke koupání, šnorchlování a potápění. Do vnitrozemí lze cestovat po označených komunikacích spojujících vinné oblasti nebo na horských kolech po rozvinuté síti cyklistických stezek. Šarmu Istrie návštěvník podlehne i na cestách do města Motovun s jeho mohutným systémem opevnění, do rozjímavého Groznjana či Opralje, odkud se otevírá nádherný výhled na Hum, „nejmenší město na světě“. Poznejte tento úžasný region a navštivte známé destinace, které Istrie nabízí a zvolte si to pravé přímo pro vás na míru. Apartmány Pula - se nacházejí v historickém městě s amfiteátrem. Dále se město Pula pyšní velikým přístem a malým letištěm. Díky své poloze a bohatému okolí se město stalo velmi oblíbenou turistickou destinací. Ubytování Poreč - najdeme ve městě s bohatou historií, jsou zde zbytky antických chrámů a paláce ovlivněné benátskou gotikou. Z přístavu se můžete dostat např. do italských Benátek a jiných míst. Ubytování v soukromí Medulin - je vhodné pro soukromou a klidnou dovolenou. Městečko je velmi malé, ale zato pohostinné. Prázdninové domy Umag - leží v přístavním městě, které je vhodnou destinací pro rodiny s dětmi. Přepravovat se zde dá vláčkem a nachází se tu i zábavní aquaparky či sportovní hřiště.

Tipy a možnosti ubytování Istrie

Prázdninové byty Rovinj - zvolte v případě, že máte rádi míšené kultury. Ve městě stále žije italská menšina a jsou zde i kulturní pozůstatky benátské kultury. Destinace se stala velmi oblíbenou především díky své strategické poloze. Můžete se těšit na skvělou dovolenou na Istrii. Byty a apartmány Vrsar k pronájmu - si vyberte, pokud jste milovníci nudistických pláží, v blízkosti města jich najdete hned několik. Městečko je sice malé, ale z historického hlediska má mnoho co nabídnout. Ubytování Fažana - by mohlo uchvátit především rybáře, pro které je zde vystavěný malý přístav vhodný právě pro rybolov. Apartmány Rabac - mohou využít především rodiny s dětmi, jsou zde totiž oblázkové pláže se snadným přístupem do vody. Na své si zde příjdou ale i milovníci vodních sportů.