search

Dovolená na Istrii

Dovolená v Chorvatsku, , Pula, Poreč, Medulin a další.

Istrie, téměř 3.000 km2 velký poloostrov na severozápadě Chorvatska se svými úrodnými údolími se hostům prezentuje svými starobylými rybářskými vesničkami, hrady na krasových kopcích a vinicemi. Po příjezdu do Istrie a vybalení zavazadel v Slevy a výhody Chorvatsko či pokojích se musí návštěvník tohoto regionu vydat na cestu po okolí: Je zde mnoho, co stojí za objevení.

Ubytování v soukromí v Chorvatsku

Přímořská města podávají svědectví o ilyrských, římských a veneciánských dobách. Pobřeží lemované skalami láká svými malebnými zátokami a průzračnou vodou ke koupání, šnorchlování a potápění. Do vnitrozemí lze cestovat po označených komunikacích spojujících vinné oblasti nebo na horských kolech po rozvinuté síti cyklistických stezek. Šarmu Istrie návštěvník podlehne i na cestách do města Motovun s jeho mohutným systémem opevnění, do rozjímavého Groznjana či Opralje, odkud se otevírá nádherný výhled na Hum, „nejmenší město na světě“.

Toto je pouze malý výčet toho, co Vám může nabídnout dovolená v Chorvatsku. Vyberte si své ubytování na letovisku Fažana a zarezervujte si rekreační domy, byty a apartmány Istrie a prožijte skvělé prázdniny!

Prázdninové domy v Chorvatsku

Rekreační domy a ubytování v Chorvatsku

Poznejte tento úžasný region a navštivte známé destinace, které Istrie nabízí a zvolte ubytování v Banjole v rekreačním objektě: Apartmány Pula - se nacházejí v historickém městě s amfiteátrem. Dále se město Pula pyšní velikým přístem a malým letištěm. Díky své poloze a bohatému okolí se město stalo velmi oblíbenou turistickou destinací. Rekreační domy Poreč - najdeme ve městě s bohatou historií, jsou zde zbytky antických chrámů a paláce ovlivněné benátskou gotikou. Z přístavu se můžete dostat např. do italských Benátek a jiných míst. Ubytování v soukromí Medulin - je vhodné pro soukromou a klidnou dovolenou. Městečko je velmi malé, ale zato pohostinné. Rekreační byty Umag - leží v přístavním městě, které je vhodnou destinací pro rodiny s dětmi. Přepravovat se zde dá vláčkem a nachází se tu i zábavní aquaparky či sportovní hřiště.

Rekreační byty v Chorvatsku

Prázdninové byty Rovinj - zvolte v případě, že máte rádi míšené kultury. Ve městě stále žije italská menšina a jsou zde i kulturní pozůstatky benátské kultury. Destinace se stala velmi oblíbenou především díky své strategické poloze. Můžete se těšit na skvělou dovolenou v Chorvatsku. Byty a apartmány Vrsar k pronájmu - si vyberte, pokud jste milovníci nudistických pláží, v blízkosti města jich najdete hned několik. Městečko je sice malé, ale z historického hlediska má mnoho co nabídnout. Rekreační domy Fažana- by mohly uchvátit především rybáře, pro které je zde vystavěný malý přístav vhodný právě pro rybolov. Apartmány Rabac - mohou využít především rodiny s dětmi, jsou zde totiž oblázkové pláže se snadným přístupem do vody. Na své si zde příjdou ale i milovníci vodních sportů.