search

Ubytování Banjole

Ubytování Banjole v chorvatské Istrii

Pro ty, co chtějí strávit poklidné ubytování na Istrii u moře v blízkosti většího centra, se ubytování Banjole jeví jako ideální volba. Malá rybářská obec se nachází kousek od kulturního a historického centra regionu – města Pula. Díky své rozloze to není žádné obří letovisko s nekonečnými hotelovými komplexy, ubytovat se zde můžete hlavně v soukromí. K dispozici jsou zde apartmány Banjole a chaty v Banjole. K odpočinkové dovolené v soukromí v Chorvatsku patří i dobré jídlo, a to Banjole v místních vyhlášených restauracích rozhodně nabízí. Po vydatném jídle se můžete vydat na odpočinek ke členitému pobřeží, které nabízí množství zátok vhodných ke koupání i stín borovicových lesů.

Co dělat z vašich prázdninových domů v Istrii

Medulinská riviéra spojuje 80 kilometrů pobřežní čáry s ohromujícími plážemi, divokými a romantickými zátokami a malými městy na istrijském poloostrově. Tři čtvrtiny ostrůvků a ostrovů jsou jemně překryty modrým mořem a poskytují kulisu čisté romantiky. Křišťálově čistá voda, široká škála vodních sportů a příjemné klima dělají Medulinskou Riviéru jednu z nejznámějších oblastí chorvatského ubytování na Istrii. Pokud budete mít štěstí, uvidíte zde špičkové sportovce z celého světa v tréninkovém procesu. Týmy často používají širokou škálu nesčetných kempů a hotelů právě v této v oblasti.

Ubytování Banjole na Istrii
Letovisko Banjole na Istrii

Vychutnejte si kulturu a kuchyni Istrie

Hosté našich prázdninových domů v Chorvatsku budou okouzleni různými stopami tří tisícileté historie regionu Pula-Medulin. Zatímco budete pobývat ve svém ubytování Banjole, všichni hosté vyzýváme, aby navštívili vykopávky a budovy z římského období, stejně jako památky a umělecká díla benátčanů a habsburgů. Podle tradice zaváží místní rybáři každý den restaurace s čerstvými rybami a měkkýšemi. Pokud jsou ústřice něco, co by vás mohlo zajímat, ocitnete se v kulinářském nebi. To znamená, že v menu lístku téměř všech místních restaurací je vždy stabilní nabídka kvalitních ústřic, grilovaného krabího salátu, ančoviček a dalších čerstvých ryb.

Ubytování na Istrii je různorodé a vybere si z něj každý

Okolí ubytování Banjole ale samozřejmě nabízí i možnost sportovního vyžití. Cyklostezky vedoucí skrz celou Istrii přímo volají po výletu v sedle kola, které si můžete na místě i zapůjčit, podobně jako motorové i obyčejné čluny, kterými můžete křižovat okolní moře. Prázdninové domy v Chorvatsku také vyhledává stále více sportovních rybářů. Za kulturní zábavou můžete z ubytování v Chorvatsku zamířit do nedalekých turistických center Premantura nebo Medulin, bohatý program samozřejmě nabízí i blízká Pula. Ty nabízejí pestřejší možnosti zábavy, kromě diskoték i různé slavnosti, festivaly nebo koncerty. Banjole tedy nabízí ideální podmínky nejen pro sportovní rybáře, ale i pro páry nebo dovolenkáře, vyhledávající ubytování Banjole v klidné lokalitě, ale s možností zajet za zábavou nebo památkami do blízkého okolí. Banjole je zkrátka ideální destinace, ve které bude vaše dovolená u moře vždy ideální, ať už s partnerem, dětmi, kolem nebo rybářským prutem.