Na co se můžete těšit a informace o Banjole

Banjole je typické letovisko Istrie. Nachází se asi 6 kilometrů od historicky bohaté Puly, kde se nachází Amfiteátr, Řimská mozaika či Herkulova a Dvojitá brána. Tuto obec, najdete, mezi zálivy Soline a Paltan. Oblíbili si ji nejen turisté díky nikdy nekončícím plážím, ale i sportovní rybáři pro lov langust. Nejoblíbenější ubytování v Banjole je zátoka Cintinera. Památkami Banjole neoplývá. Jen zříceniny kostelíka ze 7 – 8 století, Sveti Mikula v zátoce Kanalic a zbytky venkovských vil stojí za zmínku.

Sport ze všech stran na ubytování Banjole

Banjole láká nejen svou přírodní čistotou, ale i sportovním vyžitím. Dokonalé podmínky jsou zde pro sportovní rybolov. Milovníci cyklistiky mohou využít služby půjčoven jízdních kol, ale i motorových a klasických člunů. Cyklistická stezka pro horská kola Od place do place, neboli od náměstí k náměstí navede až k jeskyním Kolombarica. Tenisové kurty jsou také populární. Ubytování Banjole jsou situovány i do překrásné Banjole.

Koupání a zábava v prázdninových domech Banjole

Pláže v Banjole jsou členité a borové lesy zasahují až k samotnému břehu jaderského moře. Banjole je prázdninovým letoviskem orientovaným na koupání a vodní sporty. Zajišťuje příjemné relaxování. Dovolená na Istrii je zárukou spousty nezapomenutelnych zážitků! Slibuje klid a na velké zábavní vyžití si zde turisté přijdou. Mnohé festivaly, trhy, koncerty a divadelní představení nabízí nedaleká města Medulin a Pula. Výlety do chráněného území Donji Kamenjak v nejjižnější části poloostrova je zpříjemnění romantickým i dobrodružkám směrem. Lesopark Soline je asi 1 kilometr severozápadně a vede přes Středomořský prales.

K jaderskému moři třeba autem

Ubytování v Banjole je výhodné all inclusive, tedy se zajištěnými poplatky za vodu, energie, ložní prádlo, rekreační platbu a závěrečný úklid. Doprava a jídlo jde z vlastních zdrojů. Místní restaurace nabízejí speciality, ale i tradiční kuchyni. Turisté mohou prožívat letní dny odpočinku i svými zvířecími miláčky.