Slevy, výhody a speciální nabídky na letovisku Fažana

Vydejte se na Istrii se zajímavými slevami od NOVASOL

Dovolená Istrie, pobyt Chorvatsko

Když se řekne dovolená na letovisku Fažana, mnohým z vás se vybaví jedno z nejznámějších rekreačních míst, malebný poloostrov Istrii. Ta představa voní nádhernými oblázkovými plážemi, divokou přírodou, horkým počasím a lahodnou zmrzlinou. Vydejte se tam tentokráte se společností NOVASOL! Váš prázdninový pobyt bude umocněn a zpříjemněn skvělými slevami na rozličné a zajímavé turistické atrakce a aktivity. Připravili jsme je právě pro vás na tuto sezónu. Ke svému istrijskému ubytování v Chorvatsku to budete mít z České republiky pouhých osm stovek kilometrů. Tento rozlehlý poloostrov vybíhá do průzračného Jadranu na severu země v prostoru italských, slovinských a chorvatských hranic. Istrie rozprostírá své téměř čtyři tisícovky kilometrů čtverečních rozlohy, okořeněných plážemi, úchvatnou přírodou a historickými památkami mezi italským Terstem a chorvatskou Rijekou.

Ušetřete při prohlídce nejznámějších památek Istrie

Jedním z nejpůsobivějších měst Chorvatské republiky je dozajista starobylý přístav Rovinj. Jeho prastaré křivolaké uličky, lemované kamennými domy, si dodnes zachovaly romantickou středověkou atmosféru. Pronájem apartmánu v Chorvatsku u NOVASOL navíc prohloubí vaše zážitky 15 procent vysokou slevou na plavbu historickým škunerem Rižana z 19. století a zpříjemní vám konec dne stylovou večeří ve zdejším vyhlášeném restaurantu s desetiprocentním zvýhodněním. Starořímské město Pula je opravdu působivým klenotem na jihu Evropy. Spatříte zde zachovalý antický amfiteátr, Herkulovu bránu a řadu dalších úchvatných památek z dob dávno minulých. Ubytujete-li se s pomocí NOVASOL v některém z rekreačních domů na Istrii, prohlédne si navíc tyto monumentální svědky historie o deset procent laciněji. A to už opravdu stojí za zamyšlení, co myslíte?

Pod mořskou hladinu i na koňský hřbet s neodolatelnými slevami

Průzračné Jaderské moře je rájem potápění. Jedno z jeho nejznámějších center se nalézá na jihu Istrie u Medulinu. Pojďte s námi prozkoumat tamní fascinující podmořský svět se slevou 10 %! A jestliže si zarezervujete u NOVASOL prázdninový dům na Istrii, vezmeme vás se stejným zvýhodněním i na nákupy a degustace do vyhlášeného vinařství v Barbanu.

Dvanáct až patnáct procent z ceny s námi ušetříte při projížďkách na koni kouzelnou chorvatskou přírodou v okolí známého ranče Barba Tone u Mandjadvorce. A to není vše! Další slevu 10 procent obdržíte též při nákupech ekologicky pěstovaných biopotravin na proslulé farmě Žminj. Nezbývá, než vám popřát výběr co nejlepší vily s bazénem v Chorvatsku a maximální využití všech nabízených slev. Istrie stojí za to!