Slevy a výhody Labin

Objevte slevy a výhody Labin

Istrie s NOVASOL přináší skvělou nabídku

Poloostrov Istrie je od nepaměti jedním z nejpopulárnějších turistických cílů k vysněné dovolené. Jsme etablovaný specialista na pronájem plnohodnotně vybavených prázdninových domů, chat, chalup a apartmánů nejen v této malebné rekreační oblasti. Vydáte-li se na Istrii právě s námi, budete navíc odměněni řadou fantastických slev pro návštěvy místní atrakcí a dalších turistických lákadel.

Z České republiky to máte na Istrii necelých osm stovek kilometrů – a takřka pořád po kvalitních dálnicích. Tento oblíbený poloostrov, kombinující krásné pláže s kopcovitou krajinou, rozprostírá svých 3 700 čtverečních kilometrů v severní části Jadranu. Tedy na italsko-slovinsko-chorvatském pomezí mezi významnými přístavy Terstem a Rijekou. A právě zde pro vás máme připraveno mimořádně kvalitní ubytování Labin!

Slevy a výhody Labin

Příjemné benefity při návštěvě historických skvostů Istrie

Dějiny starobylého města Pula, ležícího na jihu poloostrova, sahají až do časů starého Říma. Toto dlouhověké sídlo dnes nepochybně patří k nejzachovalejším antickým památníkům nejen na severu Balkánu. Nadchne vás tu mimo jiné obří, výtečně dochovaný amfiteátr či pompézní Herkulova brána. Pronájem prázdninových domů v Istrii u NOVASOL vám přinese desetiprocentní slevu na prohlídku těchto unikátních monumentů.

Prázdninový dům v Chorvatsku od NOVASOL znamená rovněž slevu ve výši 15 procent na stylovou plavbu lodí Rižana z 19. století kolem nádherného středověkého přístavu Rovinj. Jeho historické centrum kolem malého poloostrova si udržuje kouzelnou, neopakovatelnou atmosféru. Po romantických večerních procházkách v jeho křivolakých uličkách vás vezmeme s desetiprocentním zvýhodněním na chutnou večeři do zdejší vyhlášené restaurace.

Potápění, jízda na koni, ochutnávka vín i biopotravin výhodně

I fascinující podmořský svět v průzračných vodách u známého potápěčského centra Medulin můžete při rezervaci ubytování v Chorvatsku skrze NOVASOL prozkoumat o 10 % laciněji. Stejně tak s námi na Istrii ušetříte při degustaci místních skvělých vín v proslulém vinařství Barban. Užijte si taktéž výlet do jedinečného (byť ve skutečnosti falešného) Limfského fjordu, známého pro svá stáda hravých delfínů.

Naproti tomu Ekofarm Žminj se specializuje na pěstování bioproduktů. Během dovolené se sem s námi můžete vydat na ochutnávku a nákupy těchto potravin a opět s cenovým zvýhodněním deseti procent. Finanční úspora dvanáct až patnáct procent vám pak bude poskytnuta na nezapomenutelné projížďky na koních krásnou chorvatskou přírodou na ranči Barba Tone u Mandjadvorce. Stačí jenom jedno, zajistit si ubytování na Istrii. Přejeme vám co nejkrásnější pobyt se spoustou zážitků!