Slevy a výhody Ližnjan

Slevy a výhody Ližnjan

Prázdninová mánie na Istrii s výhodami od NOVASOL

Která přímořská destinace leží nejblíže k naší vlasti, kde najdete široké spektrum nejrůznější zábavy pro celou rodinu a ještě při tom ušetříte? Jedním z nejpřitažlivějších míst pro báječnou dovolenou v Ližnjan je Istrie, která právě všechny tyto parametry splňuje na jedničku. Stačí využít nabídky ubytovacích kapacit od společnosti NOVASOL a už příští prázdniny si na Istrijském poloostrově můžete užít slevy a výhody Ližnjan a spoustu dalších bonusů.

Na začátek zdůrazněme informaci, že na 3 700 kilometrů čtverečních velkou Istrii to máte z České republiky po dálnici zhruba pouhých 10 hodin jízdy. Záleží samozřejmě na dopravní situaci a na vašich jízdních možnostech. Větší poloostrov v Jadranu nenajdete. Z balkánské pevniny vybíhá do moře na úplném severu. Ubytování v Chorvatsku se vám tak dostane v prostoru lemovaném z jedné strany slovinskou hranicí, z druhé loděmi uhánějícími do italských Benátek a ze třetí oblastí Kvarnerského zálivu s ostrovy Cres a Krk.

Ušetřete za návštěvu Puly a Rovinje

K největším přednostem Istrie bez pochyby patří perfektní koupání, okouzlující příroda a rušným životem tepající města. Tím nejznámějším z nich je starověká Pula, opravdový magnet numero uno. Ukrývá celou řadu pamětihodností, jimž vévodí unikátním způsobem zachovaný římský amfiteátr a také jedinečná Herkulova brána. V případě rezervace ubytování na Istrii s NOVASOL dostanete slevu 10 % na exkurzi k těmto slavným památkám i jiným pulským skvostům.

Stejně půvabná, stejně navštěvovaná, jenom o trochu menší je starobylá Rovinj. Zahraniční turisté jsou tady očarováni magickou atmosférou úzkých, křivolakých uliček, tradičních taveren a rybáren, ruchem tržnic a malých obchůdků, pitoreskními středověkými domy i rozsáhlým jachetním přístavem. Chcete se projet na historické lodi Rižana vodami Jadranu kolem města a vychutnat si romantikou večeři v typické místní restauraci, to vše se slevou 10 procent? V takovém případě si objednejte apartmán v Chorvatsku!

Sportem ku zdraví, slevami k maximálnímu prožitku

Toužíte-li spíše po sportu a podobných aktivitách, připravil pro vás NOVASOL za rezervaci ubytování v Chorvatsku slevu deset procent na nezapomenutelné potápění ve vyhlášených jadranských vodách kousek od Medulinu. Od 12 do 15 procent uspoříte za projížďku na koni v krásné krajině kolem ranče Barba Tone poblíž Mandjadvorce. Milovníci přírody se mimo to mohou zajet podívat i na známý Limský fjord a jeho delfíny. Příznivci dobrého jídla a pití jistě ocení slevu 10 % na ochutnávku vína v oblíbeném vinařství u Barbanu. Další slevu obdržíte při degustaci bioproduktů na ekologickém hospodářství Žminj. Co dodat? Přejeme vám nádherný pobyt v nejsevernější chorvatské župě a hojnost těch nejlepších fotografií. Istrie žije!