search

Ubytování Medulin

Ubytování Medulin rovná se pohodová dovolená

Medulin je malebné chorvatské městečko, které naleznete v jižní části istrijského poloostrova. Převážně zemědělské a rybářské městečko se nachází jen pár kilometrů od nejvýznamnějšího istrijského města Pula. Díky svému umístění se tedy hodí jak pro klasickou dovolenou strávenou na pláži, tak i na pořádání výletů. I díky svému umístění nabízí Medulin v podstatě ideální podmínky pro koupání. Pláže jsou zčásti kamenité a zčásti oblázkové, mořské dno pak převážně písčité. Medulinský záliv je navíc celkem mělký, takže Medulin se dá jen doporučit jako ideální destinace, kde se dá strávit bezproblémové ubytování Istrie s dětmi. Přímo v Medulinu se dá v kostele sv. Anežky nalézt vzácný procesní kříž z 15. století, na památky je však mnohem bohatší blízká Pula, která je kulturním i historickým centrem regionu. Už vidíte, jaké překrásné věci na vás čekají, pokud si objednáte své ubytování Medulin?

Zajistěte si skvělé ubytování na Medulinské riviéře

Pro sportovně naladěné turisty nabízí Medulin jednu z nejrozšířenějších nabídek aktivit na celé Istrii. Můžete zde vyzkoušet windsurfing, jachting, vodní lyžování, nechybí travnatá hřiště pro fotbal, atletické dráhy nebo upravené stezky pro vyznavače běhání. Samozřejmostí jsou tenisové nebo volejbalové (i beach volejbalové) kurty nebo minigolfová hřiště. Díky hustému pokrytí cyklostezek po celé Istrii je i Medulin napojen, hodí se tedy pro trávení dovolené i pro milovníky kol. Stejně jako většina chorvatských letovisek nabízí i Medulin v létě různá folklorní vystoupení, letní slavnosti, koncerty, diskotéky nebo trhy nabízející místní produkty. Pokud se zde rozhodnete trávit dovolenou, kromě hotelu nabízí Medulin i pestré možnosti ubytování v Chorvatsku. Kdo se chce vyhnout přeplněným hlučným hotelům, může využít možnost strávit dovolenou na Istrii v klidu a pohodlí rekreačního domu Medulin nebo apartmánu Medulin, které jsou mnohdy vybaveni vlastním bazénem, v některých případech i vlastním přístavištěm. Po dni stráveném na pláži, při sportovní činnosti nebo po protančeném večeru možnost poklidného ubytování v soukromí jistě náležitě oceníte.

Ubytování Medulin

Se sportem za lepší náladou poblíž ubytování Medulin

Medulin skýtá vynikající podmínky pro vodní sporty. Školy windsurfingu, jachtingu, vodního lyžování jsou velmi populární. Sportovní rybolov se sportovním potápěním je častým cílem. Díky šesti travnatým hřištím, kde jsou i atletické dráhy a stezka pro přespolní běh, je zázemí pro tyto sporty plně zařízeno. Tenisové kurty, volejbalová hřiště, plážový volejbal, kuželky, minigolf a další volnoaktivity patří beze sporu k pravému létu. Dobrodružství nabízí paragliding i jízda na koni. Půjčovny jízdních kol, motorových člunů jsou plně k dispozici. Cyklistické stezky jsou v plné parádě i kolem podmořské jeskyně Kolombarica. Nejjižnější část Istrie, to je medulinský záliv. Toto rybářské a zemědělské město se nachází asi 10 kilometrů od Puly, kde najdeme významné památky a možnost zábavy, jako je Amfiteátr anebo Akvárium. Je také velkým turistickým centrem.

Památky osvěží každou dovolenou na Istrii

Kostel sv. Anežky je vyzdoben postříbřeným procesním křížem z 15. století. Poloostrov Vižula má k vidění pozůstatky římské venkovské usedlosti a antických náhrobků. V blízkém zálivu Bijeca se nacházejí trosky předrománského kostelíka. Koupání a zábava na jedničku Průzračné tyrkysové moře nabízí četné pláže oblázkové až kamenité. Poloostrov Kašteja slibuje pláže oblázkové s hrubým pískem, kde je v bezprostřední blízkosti borový les. Zalesněné ostrůvky jsou vhodné pro koupání v rytmu soukromí i romantiky. Zábava v průběhu léta v podobě folklórních večerů, diskotéky Summer Club Dali, koncertů, her pro děti i dospělé a lidových slavností, nezná hranice. Prázdninové domy a celkově ubytování Chorvatsko je vhodné hlavně pro rodiny s dětmi, seniory a velká část z nich i pro zvířecí mazlíčky.