Prázdninové domy Medulin

Místní lákadla a prázdninové domy Medulin

Už víte, kam v létě vyrazíte za mořem, za odpočinkem, za poznáním? Pokud ještě ne, máme pro vás zajímavý tip. Na jihu Istrijského poloostrova nemůžete přehlédnout příjemné rekreační středisko Medulin, položené v malebné krajině mezi vinohrady, olivovými háji a členitými břehy Jadranu. Právem se řadí k nejvíce navštěvovaným letoviskům v tomto chorvatském regionu. Najdete tady praktiy všechno, co potřebujete k prožití nádherných prázdnin: čisté kamínkové pláže, kvalitní infrastrukturu, krásnou přírodu a řadu zajímavých míst k výletům. Početné chráněné oblasti a historié pamětihodnosti zaujmou každého, kdo dychtí po zábavě i po poznání. Z našich prázdninových domů na Istrii se všude dostanete rychle a pohodlně.

Výhodná poloha Medulinu pro vaši dovolenou

Utěšeně se rozvíjející Medulin (dnes má asi 2 a půl tisíce obyvatel) leží na úplném jihu Istrie. Objevíte ho u zátočiny stejného názvu a u zátoky Burle, jež od sebe dělí uzoučká šíje rozšiřující se za několik desítek metrů v poloostrov Vižula plný lesnatých porostů. Je to sotva 10 kilometrů jihozápadně od úžasného města Pula, které je také administrativním uzlem celého kraje. Na jih od Medulinu se otevírá Jaderské moře a za vodami Kvarnerského zálivu se na východě tyčí ostrov Cres. Zhruba 70 kilometrů přímo na severovýchod hučí přístav Rijeka. Severně od našich chatu v letovisku Medulin se ubírá istrijské vnitrozemí a za Jadranem rovnou na západ se nachází Itálie. tří materiálů nechybí ani pohodlné podsedáky). Četnost zahradních židlí se shoduje s počtem ubytovaných osob. Nejdete zde zahradní gril, slunečníky a venkovní lehátka.

Prázdninové domy Medulin, apartmány a jejich vybavení 

I v Medulinu vám garantujeme kvalitu, čistotu a komfortní zařízení všech ubytování Medulin. Společnost NOVASOL dbá na to, aby byli všichni klienti spokojeni! Před časem byla obnovena převážná většina domů, jsou zde využity moderní materiály. Mnohé z nich vám umožní úchvatnou podívanou přímo na Jadranské moře. Určitě neodoláte chorvatské kuchyni (zkuste třeba tolik oblíbenou restauraci Konoba 15), bez problémů si však můžete uvařit jídlo i v domě. Je tam pro vás připravena vybavená kuchyně, kde snadno přichystáte chutnou snídani, ohřejete pokrm vašemu miminku či uvaříte lahodnou večeři. Zahrnuje chladničku s mrazákem, sporák, mikrovlnku, kávovar i další kuchyňské pomocníky. Hygienické zázemí s koupelnou a WC je samozřejmostí. Spousta domů disponuje i garáží, terasou, grilem, klouzačkou pro děti, zahradou či dokonce bazénem.

Z aktivit v Medulinu během dovolené u moře 

Jedinečné sportovní eldorádo, to je Medulin. Široké okolí je vhodné k rozmanitým výletům a nedaleká Pula prýští bohatým kulturním životem téměř po 24 hodin. Máte-li zájem o právě takto prožité ubytování v Chorvatsku, budete Medulinem na každý pád okouzleni. Jádro místní zábavy tvoří sporty a aktivity u vody. Pro někoho to znamená lenošivé polehávání na pláži spojené s opalováním a mlsáním různých dobrůtek, pro někoho jiného hlavně plavání či plážový volejbal. A někdo si naopak ihned představí adrenalinové sporty: zvolit si můžete ze šnorchlování, z jízdy na vodních lyžích, z wakeboardingu, ze surfování nebo z plachtění. Nejpopulárnější zde však je potápění. Nadšencům objevování podvodního světa tu také slouží vyhlášená základna Diving centrum.

Těšte se na to nejlepší z prázdninových domů na Istrii

Jihoistrijský Medulin je na první pohled klasiou istrijskou prázdninovou lokalitou s pestrým kulturním životem, s mnoha plážemi u čistého Jadranu, se sportovišti, s chutnou kuchyní a s řadou zajímavých míst ve svém okolí. Proto zde aktivní a zároveň pohodovou dovolenou na Istrii můžeme v klidu doporučit všem věkovým skupinám: študákům a jiným mládežníkům, rodinám s dětmi, seniorům a zamilovaným dvojkám. Užijete si oblázkové pláže, příjemné počasí, minigolf, potápění, tenis, diskotéky, hospůdky, trhy s rybími produkty a zeleninou, bary, lahodná istrijská vína i atmosféru starobylé Puly. Z Medulinu se lze přes Banjole, Pješčanu uvalu a Pomer vydat na túru až do Pemantury a cyklisty láká několik tras v čele s výjezdem na 68 metrů vysoký kopeček Volme.