Slevy a výhody Medulin

Slevy a výhody Medulin vám ušetří

Ubytování na Istrii výhodně s NOVASOL

Jaká oblast u moře se nachází nejblíže k České republice, kde objevíte širokou paletu rozmanité zábavy pro všechny členy rodiny a navíc při tom pošetříte své finance? K nejlákavějším lokalitám pro skvělou dovolenou patří bezpochyby Istrie, všechny uvedené požadavky naplňující do puntíku. Stačí tak málo – využít ubytování Medulin a již další prázdniny si na poloostrově „Istra“ vychutnáte naplno díky mnoha slevám a jiným bonusům. Prohlédněte si slevy a výhody Medulin a ušetřete.

Důležitá fakta hned na úvod: Istrie má rozlohu 3 700 čtverečních kilometrů, je největším poloostrovem v Jaderském moři a z naší vlasti to sem po dálnici můžete zvládnout i za 10 hodin jízdy (s ohledem na vaše jízdní možnosti a na dopravní situaci). Poloostrov se nachází na severozápadě Balkánu, zhruba mezi městy Terst a Rijeka. Ubytování v Chorvatsku tak získáte v oblasti vymezené na severu hranicí se Slovinskem, na západě výhledy na blankytný Jadran a na východě zálivem Kvarner, v němž pluje dvojice velkých ostrovů Krk a Cres.

Jak šetřit peněženku v Rovinji a v Pule

Nádherná a návštěvníky oblíbená je historická perla Istrie, město Rovinj. Turisty si získává kouzelnou atmosférou uzoučkých, nepravidelně se vinoucích ulic, tradičních hospůdek a pizzerií, hlukem trhovců a prodavačů v malých krámcích, pitoreskně zbarvenými, kamennými domy i velkou jachetní marinou. Chcete-li kolem Rovinje vyplout na původní lodi Rižana a také se výtečně najíst typickými lokálními pochoutkami v jedné ze zdejších restaurací, rezervujte si apartmán v Chorvatsku u NOVASOL. Na zmíněné kratochvíle navíc dostanete slevu 10 %!

Tím nejnavštěvovanějším istrijským městem je ovšem nádherná Pula, kdysi římské sídlo, dnes hrdé centrum celého regionu čítající více jak 50 tisíc obyvatel. I tady vás v případě rezervace prázdninového domu v Chorvatsku přes NOVASOL čeká příjemná sleva deset procent, tentokráte na prohlídku zdejších nejznámějších památek. Využijte tuto nabídku a ušetřete za exkurzi k impozantní Herkulově bráně a slavnému starověkému amfiteátru.

Sportem tužte zdraví, slevami si dopřejte co nejvíce zážitků

K hlavním tahákům Istrie se určitě řadí skvělé koupání, malebná příroda a pěkná, udržovaná města. Jste-li sportovci duší i srdcem, jistě vás zaujme úspora 10 procent na úžasné potápění v bohatých jadranských vodách poblíž Medulinu. Ještě o několik procent více uspoříte, v případě objednání ubytování na Istrii od NOVASOL, za jízdu na koni v překrásné krajině ranče Barba Tone kolem Mandjadvorce. Opomenout byste rozhodně neměli ani vyhlášený Limský fjord a jeho delfíní stáda.

Zájemce o skvělé gastronomické zážitky nadchne další slevy deset procent, tentokráte na vinařskou degustaci v populárním vinném sklepu u Barbanu. Stejně výhodná je taktéž ochutnávka biopotravin na ekofarmě Žminj. Jak se tedy rozloučit? Nejlépe zvoláním „Istrie žije!“ a přáním, abyste si pobyt v nejsevernější chorvatské župě co nejvíce užili!