Tipy na atrakce v Novigradu

Ubytování v soukromí na Istrii

Nabízí neomezené možnosti k provozování sportu a zábavy. Jednou z větších a známých akcí je také třídenní lidová slavnost patrona Sv. Pelagia a jazzový festival Heineken music nights v srpnu. 

Aktivity: rybolov, lov, safari na kánoích

To je dovolená na Istrii - vychutnejte si jí naplno!

Atrakce v Novigradu

Chorvatský Novigrad nabízí plno atrakcí

Chorvatské letovisko Novigrad najdeme v západní části Istrie. Je to zemědělské a rybářské městečko, které je však významné díky svojí historii a kulturním památkám. Bydlí tady kolem 2500 obyvatel a všichni se chovají přátelsky. Od dalších letovisk jako je Umag nebo Buj je dělí asi 15 km. 

Zažijte tu pravou rodinnou dovolenou

Pláže v Novigradu jsou vhodné i pro vozíčkáře. Novigrad má svým návštěvníkům co nabídnout. Jako jedno z mála istrijských letovisk disponuje pěknými a příjemnými oblázkovými plážemi. Ubytování v Novigradu vám padne do noty! Na několika místech dokonce najdete i betonová mola, která usnadňují vstup do moře nejen vozíčkářům. Svoji pláž tu mají i psy, a tak nemusíte svého čtyřnohého miláčka nechávat doma či v apartmánu v Novigradu.

Prázdninové domy na Istrii

Dost častá kladená otázka je, co budeme celý týden u moře dělat? Přece se nebudeme jen tak povalovat od rána do večera. Proto vám nabízíme nějaké tipy, co dělat, aby dovolená v letovisku Novigrad byla ta nezapomenutelná. Z vidění stojí národní park Brijuni, kde se můžete podívat na safari nebo historické památky. Častým tipem na výlet je město Rovinj, kde vás nadchnou křivolaké a úzké uličky s neopakovatelnou atmosférou. Nejen děti určitě bude zajímat mořské akvárium právě v Rovinji, kde uvidíte všechny možné živočichy Jaderského moře. Kdo má rád trochu adrenalinu neměl by vynechat adrenalinový park Glavani, kde si můžete vyzkoušet volný pád ze 133 m. Ale zábavu si tam užije celá rodina. Pro celou rodinu se hodí i návštěva akvaparku Istralandia, kde si můžete sjet více než 1 kilometr skluzavek a tobogánů nebo vyzkoušet umělé vlny. Navíc tam během dne probíhají animační programy pro děti i dospělé. Věřím, že po dni plném zážitků si budete chtít odpočinout na ubytování v Chorvatsku.